65c8pla, TX-65fz952b, kd65af8bu, 65oled903 porównanie nie uwzględniające obrazu

Sebqual

New member
Zastanawiam się nad czterema markami, LG, Sony, Panasonic i Philips.
Nie chodzi mi o dźwięk jako ze będzie z amplitunera, a obraz zakładam ża na porównywalnie wysokim poziomie.
Philips najdroższy, sony i Panasonic to samo i LG najtańszy. Fakt ze jest jeszcze sony kd65af9bu, który jest jeszcz droższy od Philipsa i nie wiem czym się różni od af8.

Chodzi mi co oferują wspomniane telewizory (nie znam Androida), a wiem że różnica jest znaczna. Ponadto bardzo duże znaczenie ma dla mnie obsługa TV.

Reasumując chodzi mi o łatwość obdługi oraz co daje system operacyjny w owych sprzętach (używam iphona)
DIękuję
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Największe możliwości ma Philips .
Wygrywał ślepe testy rok temu i wygrywa dziś.
A multimedia ma najlepsze.
A ile masz max kasy ?
 

Sebqual

New member
Mieszkam w UK i tu 65cali LG Ł2800, sony i Panas Ł3000, a Philips Ł3500
Doczytałem się że Philips daje tylko 2 lata gwarancji, a pozostałe 5. Także z tego względu Philips raczej odpada
 

abdul0412

New member
Bez reklam
Nie daj sie omamic bierz Panasa.
Wielu profesjonalistow poleca go za referencyjnosc obrazu a to w tv najwazniejsze. Btw nie przeklamuje jak inne marki wyciaga max z matrycy.

Pzdr
 
Ślepy test , to ślepi za przeproszeniem go wybrali ? a tak na poważnie , sam mam plazmę panasonic ST50 i 7 rok rewelacyjnie się sprawuje , jak będę zmieniał to też będzie Panasonic , kolega ostatnio kupił oleda LG , myślał o Philipsie ale znajomy serwisant rtv wybił mu to z głowy .
 

abdul0412

New member
Bez reklam
Tyle w temacie.
Btw udowodnione jest ze piksele w oled w produktach konkurencji sa sztucznie podbijane właśnie na potrzeby tych pseudo slepych testow aby zrobic efekt wow... A pozniej jest wypalanie oczu zamiast matrycy...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Niezłe bzdury !!!!
Wszystkie telewizory na ślepy test były kalibrowane , więc bajki o wypalaniu oczy włóż miedzy bajki !
Widać, ze nie masz bladego pojęcia co to jest ślepy test.

Philips jest najdroższy , bo jest najlepszy.
Model zeszłoroczny dostał najwięcej nagród w Europie i od dziennikarzy, i od testujących i od użytkowników.
W tym roku zapowiada się podobnie ,

Jak zamówisz w Polsce masz dużo taniej Oleda Philipsa już z transportem do UK i to z pakietem.
 
Do góry