Ubezpieczenie OLED'a - Powidoki

myc

New member
Witam,

Kupując dzisiaj OLED dostałem propozycje w sklepie by ubezpieczyć go w Ergo H. gdyż na 5 lat dostane gwarancje na matryce tzn że ponoć w razie pojawienia się powidoków dostane pełny zwrot wartości produktu lub darmową naprawę. koszt ok 1700zł przy wydatku 11k.

Pytanie czy ktoś się spotkał z tym czy korzystał posobnego ubezpieczenia ?! lub jego egzekwowania ?!
W regulaminie jest zapis odnośnie wypalonych pixelów na LCD ale ponoć tez się tyczy to powidoków na OLED...

Ma ktoś doświadczenie w tym temacie warto dopłacić ? bo myślę ze powidoki jakieś są raczej pewne po 4 latach ;)
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
W regulaminie jest zapis odnośnie wypalonych pixelów na LCD ale ponoć tez się tyczy to powidoków na OLED...
Mimo wszystko jednak zachowałbym 'ograniczone zaufanie' do tej propozycji. Ubezpieczenie na 'ponoć' może okazać się jedynie nic nie wnoszącym kosztem a i sprzedawcy w sklepach potrafią mijać się z rzeczywistymi warunkami takich ubezpieczeń. Może spróbuj zapytać u ubezpieczyciela, w końcu regulamin mówi jedynie o LCD.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Pytanie, jak Sony traktuje ewentualne wypalenia, w trakcie tych pięciu lat? Czy wymienią matrycę bez problemu?
 

bysiu1988

New member
Ja tutaj się wypowiem jako osoba pracujące w jednej z sieci elektro w Polsce. Nie jest do końca tak jak piszą pod tym linkiem co go Kiki wkleja. To ubezpieczenie naprawdę jest do uzyskania. W moim sklepie wymienianie jest co miesiąc kilka/kilkanaście telewizorów w ramach takich polis. Rozumiem Kiki, że Ty nie masz tego typu produktu w swojej ofercie?
 
Do góry