kiedy telewizory będą najtańsze?

Airstorm

New member
Jak w tytule - po mistrzostwach / w trakcie / teraz? A konkretnie LG C7?
icon12.gif
Na marginesie - ktoś zetknął się w praktyce z polityką gwarancyjną LG w Polsce w przypadku pojawienia się wypaleń czy powidoków?

Zastanawiam się jeszcze, czy mając tv podpięty do kompa funkcje smart telewizora do czegokolwiek mi się przydadzą? Mają jakąkolwiek przewagę? Jest dla mnie wygodniejsze szybkie używanie klawiatury i myszki bezprzewodowej niż klikanie literek na pilocie.

I pytanie poboczne żeby nie zakładać osobnego tematu: jaka przekątna TV będzie odpowiednia siedząc 220 cm od ekranu? Czy 55 lub 58 cali to zbyt dużo?
Dzięki!
 

Airstorm

New member
Czy taki streaming np. Netflix 4K prosto do TV będzie miał lepszą jakość niż film 4K puszczony na kompie do TV, ale przez kabel HDMI (czyli niżej niż 4K)? A może jakoś bezprzewodowo mogę wysłać 4K z kompa do TV?
Na marginesie: po co są wynalazki typu appleTV, jaką to ma przewagę nad streamingami? Nie mogę tego skumać.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak masz stary telewizor a nie chcesz sprzedawać - dokupujesz boxa i masz nowoczesne multimedia i aplikacje.
 

Airstorm

New member
A co do pytania - czy streaming np. Netflix 4K prosto do TV będzie miał lepszą jakość niż film 4K puszczony na kompie do TV, ale przez kabel HDMI (czyli niżej niż 4K)? A może jakoś bezprzewodowo mogę wysłać obraz 4K z kompa do TV?

Na marginesie: ile kosztuje profesjonalna kalibracja (w Warszawie)?
Dzięki
 

Airstorm

New member
Sporo...
A jeśli tv jest podpięty pod kompa przez hdmi można używać tych samych ustawień kalibracyjnych?
Na marginesie: czy jest możliwe przesyłanie bezprzewodowo obrazu 4K z kompa na tv?
Dziękuję
 
Do góry