Wybor telewizora min 55 cali do 3.7k

kwint0

New member
Jak w temacie... Staram się znaleźć telewizor do salonu, na którym chciałbym oglądać mecze, czy filmy. Z tego co przeglądałem na forum, to w tym budżecie polecany był tcl 55c70, lecz boli mnie jeszcze fakt, ze ma niskie odswiezanie (a zalezy mi na ogladaniu sportu :) ).

Biore jeszcze pod uwage: Samsung UE55NU7372 (w sumie ciagnie mnie do zakrzywionego ekranu, nie wiem jak to bedzie w praktyce), oraz Philips 55PUS7502/12 ( z uwagi na ambilight).

Czy te modele w ogole maja sens? Lub czy macie jakieś inne propozycje. Z góry dziękuję za pomoc
 

Lipa1992

New member
Witam,
Również szukam jakiegoś telewizora w związku ze zbliżającym się mundialem. Byłem ostatnio w tarnowskich górach, lecz mały jest tam wybór. Przypadkiem przydałby mi się taki sam odbiornik. Pozdrawiam
 

anuzac

New member
A warto dopłacić i kupić Samsung UE55MU7042? Zastanawiam się nad zakupem tego modelu, tylko czy droższy znaczy lepszy?
 

pawelito1985

New member
Również szukam czegoś w rozmiarze 55+ cali tylko trochę niższy budżet. Warto w ogóle do 3k kupowac coś takiego:
65'' Kruger&Matz 4K ULTRA HD SMART
LG 65UJ634V 65'' LED 4K UHD HDR WiFi
SAMSUNG UE55MU6442U 4K UHD smart TV?
Zależy mi tylko na obrazie(filmy, sport)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Właśnie dlatego, że zależy Ci na obrazie !
To wielkość ma swoje minimalne potrzeby. Jakbyś kupował do firmy to bez znaczenia.
Ale tak...
Bierz sprawdzone .

Jeśli kwota nie przekraczalna brałbym TCLa 55C7006 za 2699 zł z pakietem.
Masz jeszcze z dobrych Philipsa 55PUS7303 za 3099 zł
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zakrzywiony... nawet Samsung się wycofuje.
TCL wygrywa pod każdym względem.
A jak będziesz niebieski - teraz jest super cena.
 

pawelito1985

New member
A nie masz u siebie tego lg-ka? Do tv mam 3,8m wiec przydalby sie najwiekszy z mozliwych chociaz obecnie mam 40 cali z wynalazkow samsunga wiec roznica i tak bedzie zauważalna.
 
Ostatnia edycja:
Do góry