TV OLED 55 - lg,philips

nolimit

New member
Witam,

Korzystam z forum przy każdym zakupie TV - nie zawiodłem się. Moja LCD toshiba która ma 10 lat-kosztowała sporo jak na swoje czasy - do dzisiaj ma wg mnie najlepszy obraz - dużo brakuje nowoczesnym tv do jakości obrazu na każdym źrodle nie tylko HD (wiadomo, ze na demo, k4 itd gdzie obrazów jest malo każdy tv wyglada super). To samo poźniejszy Philips - na każdym źrodle nawet zwykla TV obraz niesamowity. Akurat ten model popsul sie po 2 latach na amen, natomiast obraz był najlepszy z możliwych i nie żaluję pieniędzy - mimo awarii nie do naprawienia. Jednak 2 lata fajnego obrazu na każdym źródle to rekompensuje. Czekam na toshibe oled, ale nie moge sie doczekac... Tak więc co polecacie?

Mam zamiar kupić TV OLED. Rozmiar 55 cali. Który polecacie:

LG OLED 55C7V




PHILIPS 55POS9002/12

LG OLED 55B7V




LG OLED 55EG9A7V



Obraz ma być dobry na najniższym źrodle czyli zwykla TV naziemna. Jeśli poradzi sobie z tym - poradzi sobie z każdym źrodłem. Dość mam słuchania, że sprzedawcy w marketach nie ogladają TV - nawet cyfrowej. Albo, że tak jest obraz full hd - jak chyba jest tylko na eurosport i to widać na każdym TV różnice. Oglądają tylko demo, papugi na 4k oraz inne dostosowane do najlepszego obrazu demówki. Obrazu z anteny nie włączają ponieważ " nikt teraz nie ogląda zwyklej tv- tylko zwierzeta na youtube ktore ponizej 200 m netu nie daja rady...




Proszę o szczerą odpowiedź.



Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten Philips jakis najmniejszy Ci wyszedł ale najlepiej zagra. Masz go za 6699 zł z kalibracją, dostałem i zestawem Żarówek Hue (kosztują 800 zł ).
Na pokazach w Londynie zdecydowanie wygrał ze wszystkimi Philips Oled.
Ma też lepsze wyposażenie, multimedia, aplikacje.
 

barburian

New member
Bez reklam
Jeśli oglądasz tylko naziemną to OLED FHD w zupełności wystarczy, natomiast
jeśli oglądasz lub planujesz oglądać Netflix 4K to ,OLED 4K Philips będzie lepszym wyborem.
 
Do góry