Kupno telewizora UHD 65 cali budżet 10000

Manube

New member
Witam serdecznie jestem na kupnie telewizora do salonu. Interesuje mnie telewizor uhd 65 cali. Ja lubię sport żonę filmy A syna gry .Budżet 10000 zł. Odległość oglądania to około 3m posiadam telewizję satelitarną tuner drembox dm900 . Proszę o fachową pomoc z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie całe forum.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LG Oled 65C7 za 10999 zł
Philips 65Oled 873 za 10500 zł
LG Oled 65B7 za 10.500 zł
Jesteś niebieski więc łapiesz się też na wszystkie dodatkowe pakiety.
 

Manube

New member
LG Oled 65C7 za 10999 zł
Philips 65Oled 873 za 10500 zł
LG Oled 65B7 za 10.500 zł
Jesteś niebieski więc łapiesz się też na wszystkie dodatkowe pakiety.

Super dzięki za info. Mam jeszcze pytanie który z tych trzech wybrać i co wchodzi w skład dodatkowe pakiety pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LG Polska - zwrot kasy 400zł , kalibracja profesjonalna gratis.
Philips - Kalibracja, Hue, dostawa, uchwyt, montaż.
 

vectrako

Member
Witam
Jestem również zainteresowany zakupem telewizora 65 cali . Kiki czy masz już cenniki na LG 65C8 i Sony 65AF8 oraz kiedy będą w sprzedaży?
Pozdrawiam
 

hubio

New member
Witam serdecznie jestem na kupnie telewizora do salonu. Interesuje mnie telewizor uhd 65 cali. Ja lubię sport żonę filmy A syna gry .Budżet 10000 zł. Odległość oglądania to około 3m posiadam telewizję satelitarną tuner drembox dm900 . Proszę o fachową pomoc z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie całe forum.

A dlaczego tylko 65'' ? Nie lepiej 75'' ? Z 3m to idealna odległość do 4k.

Ja kupiłem dokładnie za 10tyś Samsunga UE75MU8002 i też oglądam z odległości 3m i jestem bardzo zadowolony. Wcześniej miałem 65'' i mimo tylko 10'' różnicy robi wrażenie.
 

Rodrik_AR

New member
A dlaczego tylko 65'' ? Nie lepiej 75'' ? Z 3m to idealna odległość do 4k.

Ja kupiłem dokładnie za 10tyś Samsunga UE75MU8002 i też oglądam z odległości 3m i jestem bardzo zadowolony. Wcześniej miałem 65'' i mimo tylko 10'' różnicy robi wrażenie.

hubio, a co Ty oglądasz głównie na tym Samsungu 75" z tych 3m, że jesteś taki zadowolony?
Myślę, że do oglądania obrazu głownie z satelity i pewnie platformy typu NC+ z odległości do 3m to lepszy będzie oled 65" bo tam przeważają rozdzielczości 720p i jeszcze długo będą takie przeważać.
 

fnx10

New member
Też jestem zainteresowany cennikiem na 65" i 75" oraz jak Panowie wybierzecie to proszę pochwalcie się swoim wyborem i dlaczego właśnie taki:)
 

immo11

New member
A dlaczego tylko 65'' ? Nie lepiej 75'' ? Z 3m to idealna odległość do 4k.

Ja kupiłem dokładnie za 10tyś Samsunga UE75MU8002 i też oglądam z odległości 3m i jestem bardzo zadowolony. Wcześniej miałem 65'' i mimo tylko 10'' różnicy robi wrażenie.

Hubio, a jak tam oglądanie "normalnych" kanałów typu Polsat, TVN itp.? Sam zastanawiam się nad tym modelem ale nie wiem do końca co wybrać: 65" ale OLED czy 75" 4K
 
Do góry