Czy wybrać OLED?

pantomima

Banned
O jejku , dziekuje ;) Z wzajemnoscia !

Oby nasze przewidywania sprawdzily sie jak najszybciej, bo moje 65' jest juz zdecydowanie za male a na nic innego nie mysle wymienic tej plazmy jak tylko na oleda , minimum 77', ktory na chwile obecna jest dla mnie nie osiagalny z powodu oczywistego .
 
Ostatnia edycja:

malin00

New member
Ok ale to trzeba było zacząć od tego, że nie będzi OLEDa 70 cali i możemy się odnieśc tylko do 77 co akurat jest sporą różnicą. Skoro w tej chwili 65 można kupić za ok 10-11k to wydawało mi się, że 70 w tej samej cenie za rok byłoby całkiem na miejscu, szczególnie, że technologia jeszcze jest młoda i raczej co rok będzie można kupić ją w niższej cenie. No ale skoro nie bedzie matrycy w tym roku 70 cali to zmienia trochę postać rzeczy. Ale z drugiej strony 5-6 lat to jest naprawdę rużo w kwestii telewizorów i sporo może się chyba wydarzyć i nawet nie ma co się zastanawiać.
Nie odbiegając od tematy zbytnio...w takim razie może lepiej zastanowić się nad jakimś ledem 75...no nic dzięki za odpowiedzi.
To wiadomo coś o cenach 77 OLEDów na ten rok tak z ciekawości?
 

brodacz

Active member
Bez reklam
77EC980V kosztuje obecnie 35k. Czyli mniej niż pierwszy oled 55" FHD 5 lat temu. Możemy zatem śmiało zakładać, że w momencie gdy za 5 lat świat zacznie podążać w kierunku 8k, to owe 77" 4k będzie do kupienia za 10k zł. O ile ktoś będzie jeszcze taki produkował.
 

pantomima

Banned
77EC980V kosztuje obecnie 35k. Czyli mniej niż pierwszy oled 55" FHD 5 lat temu. Możemy zatem śmiało zakładać, że w momencie gdy za 5 lat świat zacznie podążać w kierunku 8k, to owe 77" 4k będzie do kupienia za 10k zł. O ile ktoś będzie jeszcze taki produkował.

Faktycznie 35 tys . z zakrzywionym ekranem .
To juz naprawde przyzwoita cena jak na 77 cali w oledzie .
Nawet sie nie spodziewalem...
 
Ostatnia edycja:
Do góry