Co wybrać Philips 65PUS6262 czy LG OLED 55EG9A7V

jakub4prv

New member
Witam obecnie posiadam projektor jest to Chinski Excelvan CL720D i ekran 80 cali. Odległość widza to około 3 metry. Niestety obraz z tego pozostawia wiele do życzenia po około dwóch latach użytkowania choć na początku nie było tak źle. Obraz stracił strasznie na kontraście. Chciałby kupić więc coś nowego. Wczoraj byłem obejrzeć Philipsa i szczerze jakość do mnie nie przemawia dość mocno szarpie ekran przy szybszych scenach i czerń nie jest zbyt czarna :) nie wiem może Ambilight później to zrekompensuje. Niestety Lg nie widziałem. Odległość od TV zmniejszy się dzięki uchwytowi i przestawieniu troszkę kanapy to wyjdzie gdzieś około 2,2m. Na 4k mi nie zależy ponieważ widać co jest na rynku. TV będę głównie używał do filmów z blu ray. Jednak boję się trochę wielkości czy LG nie będzie za mały. Niestety więcej jak 4,5 do 5 tys nie wydam za młody jestem :). Proszę o pomoc.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To masz extra modele dziś w promocji :
- OLED LG 55G910, za 3999 zł
- LG 55SJ850 za 3999 zł
- Philips 55PUS7502 za 3999 zł
- Sony 55XE8505 za 3999 zł
- Samsung 55MU7002 za 3999 zł
- TCL 55XE za 4299 zł

A LCD 65 żeby był extra to TCL 65C70 za 4999 zł lub 65P60 za 4199 zł :
Bierz tcl u49p6046 jako jedyny ma Hdr10 bit a robi to różnicę. Mam ten tv i obraz jest bajka i ma bardzo niski imput lag. Android 6.01 lub 7.0 ale z 6.01 jest mniej problemów. 4 rdzenie procesor. 16 gb na dane i ładnie płynnie to chodzi. Moja mama kupiła jakiegoś Lg 4k i obraz się nie umywa do tcl. Na tcl jest soczysty kolor a na lg taki wyprany. Może dla tego że tcl jest na matrycę VA. Mam też podpięty do niego xbox one i ślicznie gry też wyglądaja aż mam ochotę grubasa zmienić chociaż na slima dla hdr. Aha filmy kodowane hevc bajka. Gwarantuje ze się nie zwiedziesz na jakości obrazu. Ja dałem za swojego w blejk frajer 1700 a teraz normalna cena to od 2199 do 2500. Aha. Tcl to thomson czyli trzeci na świecie producent tv.
TV do konsoli PS4 - Kino domowe, HDTV - forum.benchmark.pl
 

Andrzej16

New member
Philips 65PUS6262 jest bez BT, czy to można jakoś doinstalować na USB?
PS. Zależnie od sklepu ma w opisie procesor 2 rdzeniowy (tańsze sklepy) lub 4 rdzeniowy (kilka stów więcej), czy to jest przypadkowy błąd w opisie, czy rzeczywiście tak jest. I jak ma się w konkurencji do TCL?
 
Do góry