Panasonic EZ950 vs LG E7

Lettner123

New member
Witam

Planuje zakup TV OLED po przeczytaniu wszyskich testów na mojej liście zostały dwa modele 55 cali Panasonic EZ950 oraz LG E7.

Poproszę o wasze opinie na tema tych modeli ,który model byście bardziej polecali. TV ma służyć głównie :

1. Wyświetlania filmów w wysokich rozdzielczościach z zachowaniem naturalnych barwa..Obecnie mam plazme Panasonica VT30 i cenie sobie naturalność kolorów

2. Jak najlepsza jakość HDR przede wszytkim w grach Xbox one X

3 Tv będzie używany w pomieszczeciu zaciemnionym.


Oczywiśice inne modele też wchodzą w gre jeśli faktycznie będa miały lepsze paramatry w podobnej cenie .
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oled Lg po kalibracji gra lepiej o Panasonica.
Ma zdecydowanie lepszą biel, odcienie szarości, zabezpieczenie przed wypalaniem. To pierwszy taki telewizor na świecie z serii 2017.
Cena dla niebieskich 10.500 zł z kalibracją, dostawą, uchwytem i montażem gratis

Inne modele w tej klasie nie mają szans do Oleda LG.
 

Lettner123

New member
Dzięki za info !!! Cena naprawdę fajna .Interesuje mnie jeszcze jak cenowo wygląda LG C7 dla niebieskich . Z tego co czytałem matryca i procesor ten sam także różnicy w obrazie raczej nie powinno być ? Jak to wyglada w porównaniu E7 vs C7 ? Czy warto doplacać do E7?
 
Ostatnia edycja:

Lettner123

New member
Faktycznie jakby to było 500 zł to bym się nawet nie zastanawiał ale widzę że na necie można wyrwać 55C7 za 8300 zł z polskiej dystrybucji także 2k różnicy to sporo
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LG Oled 55B7 cena 7599 zł
Oled C7 masz 500 zł drożej. Oczywiście z polskiej dystrybucji czyli łatwo sprawdzić bo Netflix jest gratis.
Nie dają Netflixa - nie jest z Polskiej dystrybucji.
I kalibracja gratis.
 

Lettner123

New member
Ok teraz wszystko jasne .Co do C7 to jak najbardziej warto dopłacić 500 zł ale 2.5 k do E7 .Czy jest taka wielka różnica żeby dopłacić ?Niestety nie miałem okazji na żywo ogładać E7
 
Do góry