OLED do 3500 zł?

paco128

New member
Cześć wszystkim.

Jest możliwe kupno telewizora z matrycą OLED w cenie do 3500zł? Ma to sens?

Chcę kupić w najbliższym czasie telewizor i od zawsze fascynuje mnie technologia Ambilight, dlatego napaliłem się na model Philips 55PUS6561 - matryca 100hz, trójstronny Ambilight, Android itd.

Wiem jednak jak na takim TV będzie wyglądać czerń, dlatego jedyną alternatywą, dla której jestem w stanie zrezygnować z atutów w/w philipsa to matryca OLED w telewizorze jakiejkolwiek marki.

Jak myślicie, lepiej 55PUS6561 czy cokolwiek innego z OLED?
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Cześć wszystkim.

Jest możliwe kupno telewizora z matrycą OLED w cenie do 3500zł? Ma to sens?

Chcę kupić w najbliższym czasie telewizor i od zawsze fascynuje mnie technologia Ambilight, dlatego napaliłem się na model Philips 55PUS6561 - matryca 100hz, trójstronny Ambilight, Android itd.

Wiem jednak jak na takim TV będzie wyglądać czerń, dlatego jedyną alternatywą, dla której jestem w stanie zrezygnować z atutów w/w philipsa to matryca OLED w telewizorze jakiejkolwiek marki.

Jak myślicie, lepiej 55PUS6561 czy cokolwiek innego z OLED?


OLED za 3,5 tyś zł ???? Gdzie ?
Na każdym LED TV czerń jest gorsza , nawet na tych za 20-30 tyś.
Zdecyduj co jest dla Ciebie ważniejsze Czerń czy Ambi ?
A jak szukasz złotego środka to kup 65PUS7601 ,będziesz miał dobrą czerń i ambi
 

Dubek

Member
Bez reklam
Aktualnie najtańszy OLED to chyba LG OLED55EG910V za około 4900 zł także do 3500 nie ma opcji kupić TV w tej technologii.
 

paco128

New member
Nie napisałem, że można kupić OLED do 3500 zł, tylko o to zapytałem. Dalsza część postu może rzeczywiście brzmiała jakby taka możliwość istniała, ale nie to miałem na myśli.

Jasne jest teraz dla mnie, że OLEDa w tej cenie się nie kupi. Pozostaję więc przy philipsie.

Dziękuję za odpowiedzi!
 
Do góry