TV 48-52" smart do salonu

GMateusz

New member
Witam wszystkich użytkowników

Poszukuję pierwszego telewizora do salonu (nowe mieszkanko po remoncie) - must have Smart TV, bardzo dobra jakość obrazu, podłączenie pod RJ45, apki HBO GO i Netflixa, najchętniej Samsung. Sam niewiele oglądam telewizję bardziej jakieś seriale, ale podłączam kupę sprzętu pod TV. Cała reszta info na dole.

Aha co do rozdzielczości to 4K przy słabym odświeżaniu raczej słabo wypada na tle Full HD z dobrym odświeżaniem (nie jestem mocny w tym temacie więc proszę bez hejtu) także mnie nie rusza marketingowy chwyt na 4K i może być Full HD. To mają być dobrze zainwestowane +- 4 tysiące na przyzwoity telewizor także chętnie wysłucham waszych sugestii i propozycji drodzy userzy :)

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor?: 16 m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora?: 2,5-3 m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem?: 2-3
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu?: większość na wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć?: wisieć na ścianie, po jego lewej i prawej będą na ścianie wisieć meble, to samo pod nim i nad nim
6. Jak słońce świeci w pokoju?: z boku telewizora na całej ścianie są okna (telewizor byłby około 1,5 metra od drzwi balkonowych i okien. Są rolety, ale zawsze jakieś światło wpada).
7. Jaki masz obecnie telewizor?: obecnie brak TV
8. Co chcemy aby telewizor posiadał?: smart TV to absolutny must have, wyjście optyczne audio, odświeżanie na przyzwoitym poziomie
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora?: cyfrowy UPC
10. Jakie urządzenia?: komputer, urządzenia mobilne, w przyszłości nagłośnienie z Bosa :mrgreen:
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor?: 2-3 (w sumie to narzeczona głównie ogląda :D)
12. Czy zdarza się że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program?: tak
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej?: filmy, seriale albo z telewizji cyfrowej albo z nośnika
14. Czy zamierzasz serfować po internecie?: bardziej komp po hdmi i jazda na TV
15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie?: nie
16. Preferencje co do marki?: preferuje Samsunga bo podoba mi się ich UI i mam z nimi dobre doświadczenia
17. Preferencje co do wielkości?: te 49 to takie minimum, max. 52 ale przypominam że TV ma być zawieszony na ścianie i otoczony meblami
18. Co Cię denerwuje w telewizorach?: wolne praca
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień?: wieczorami jeśli już
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup?: ok 4 tysięcy złociszy
21. Jak często wymieniasz telewizory w domu?: pierwszy telewizor na nowe mieszkanie :D
22. Czy korzystasz często z aplikacji internetowych?: tak (w miarę potrzeb)

Z góry dzięki za wasze wsparcie!
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W tym przedziale produkuje się modele 49" i 50 ".
W klasie cenowej dostaniesz bardzo dobre telewizory"
- Philips 49PUS7101 za 3599 zł
- Samsung 49MY7002 za 4499 zł
- Panasonic 50XE780 za 4699 zł
- Philips 49PUS7502 za 4299 zł
- Sony 49XE8009 za 4799 zł
 
Do góry