Nawet jakbym wygrał w totka ....czyli LG***OLED77W7V 77" Smart 4K Ultra HD HDR OLED TV

christoff.w

Banned
To bym nie dał 25k funtów za patrzalkę...
Oszaleli! Przegięcie po całości!
Wolalbym se kupić nowego Forda Focusa RS!!!

Buy LG OLED77W7V 77" Smart 4K Ultra HD HDR OLED TV | Free Delivery | Currys
079672fa7e30d53a66bcccedd73f7c83.jpg


Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To nie jest target dla Ciebie.
W Polsce kosztuje 85.000 zł i kilka sztuk już sprzedano.
A na chwilę wyobraź sobie że jesteś dyrektorem Banku w Polsce i zarabiasz miesięcznie 1,5 mln zł + udziały w akcjach.
Kontrakt masz na 5 lat, czyli Twoje zdolności finansowe to 90 mln złotów plus akcje na około drugie tyle ( zależy od koniunktury ) to miałbyś problem z zakupem Oleda W7 ?
Takich ludzi na świecie jest setki tysięcy.
 

christoff.w

Banned
To nie jest target dla Ciebie.
W Polsce kosztuje 85.000 zł i kilka sztuk już sprzedano.
A na chwilę wyobraź sobie że jesteś dyrektorem Banku w Polsce i zarabiasz miesięcznie 1,5 mln zł + udziały w akcjach.
Kontrakt masz na 5 lat, czyli Twoje zdolności finansowe to 90 mln złotów plus akcje na około drugie tyle ( zależy od koniunktury ) to miałbyś problem z zakupem Oleda W7 ?
Takich ludzi na świecie jest setki tysięcy.
Ale ja napisałem wyraźnie, że gdybym wygrał w totka a to miliony euro czy też funtów, więc kiepskie porównanie do jakiegoś dyrektora banku którego wciagasz wtedy lewą dziurką nosa...NIE KUPIŁ BYM tivika za 25000 funtów, wolałbym chyba dać podobną kasę i kupić projektor + zrobić sobie małe prywatne kino.
Ps.i nie patrzę przez pryzmat biedy która teraz klepie, bo posmakowalem dużej kasy i obcowalem z milionerami i nauczyłem się jednego (od nich) że aby mieć miliony to właśnie trzeba nie być rozrzutnym.

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
 

christoff.w

Banned
To nie jest target dla Ciebie.
W Polsce kosztuje 85.000 zł i kilka sztuk już sprzedano.
A na chwilę wyobraź sobie że jesteś dyrektorem Banku w Polsce i zarabiasz miesięcznie 1,5 mln zł + udziały w akcjach.
Kontrakt masz na 5 lat, czyli Twoje zdolności finansowe to 90 mln złotów plus akcje na około drugie tyle ( zależy od koniunktury ) to miałbyś problem z zakupem Oleda W7 ?
Takich ludzi na świecie jest setki tysięcy.
Ps.jak w pl może kosztować 85k tysi skoro w uk tańszy sprzęt podobno to raz i przeliczajac (to dwa) wychodzi grubo ponad 100k zł?

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przy milionach? Brałbym w ciemno, co to jest 100tys. za coś co podnosi komfort każdego dnia.
Milionerzy nie wydają? Ci faktycznie z realną kasą wydają po kilkaset tys. na zegarki lekka rączką, a takich zegarków mają 10, a to tylko kropla w morzu.
Proponuję obejrzec jakiś program o Ruskach, tam gość wpadł do sklepu audio i na spontanie wydał pół bańki za kolumny, a to byl tylko jeden ze sklepów który odwiedzał ze swoją kobitką.
Ciemnogród w Polsce to i takie idiotyczne dyskusje, ale proponuję zajrzeć chociażby do kasyna w Warszawie, tam takie Focusy ludzie zostawiaja w jeden wieczór, a po tygodniu wracają i dalej żyją ponad stan.
 

christoff.w

Banned
Przy milionach? Brałbym w ciemno, co to jest 100tys. za coś co podnosi komfort każdego dnia.
Milionerzy nie wydają? Ci faktycznie z realną kasą wydają po kilkaset tys. na zegarki lekka rączką, a takich zegarków mają 10, a to tylko kropla w morzu.
Proponuję obejrzec jakiś program o Ruskach, tam gość wpadł do sklepu audio i na spontanie wydał pół bańki za kolumny, a to byl tylko jeden ze sklepów który odwiedzał ze swoją kobitką.
Ciemnogród w Polsce to i takie idiotyczne dyskusje, ale proponuję zajrzeć chociażby do kasyna w Warszawie, tam takie Focusy ludzie zostawiaja w jeden wieczór, a po tygodniu wracają i dalej żyją ponad stan.
Rosjanie to inny stan umysłu i Ci biedni i ci bogaci. Masz rację, ale poznałem oszczędnych bogatych ludzi na francuskiej riwierze nie w pl.
Oczywiście, że wydają kupę kasy, ale na potrzebne rzeczy jak nowe porsche, nowy dom w Monaco itp itd ale nie płacą za tivik tyle kasy bo są tańsze, poza tym mają mało czasu na oglądanie telewizji, wolą podróże jachtem z dziećmi itp.itd.
Ps.ogólnie też panuje rywalizacja wśród bogaczy, szczególnie w Londynie właśnie wśród ruskich a mówi o tym fajny program na ttv pt: "Beztroskie życie milionerów".

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie kupują tv, bo nie jest to w ich kręgu zainteresowań i jak znam życie, większość z nich nie wie czym się różni OLED od PDP.
Zapewne kabli do sprzętu za kilkadziesiąt tyś też by nie kupili, bo i po co im coś co ich nie interesuje, za to lubią depnąć i już Porsche mają w garażu, takie jachty, domy, wyposażenie to jest coś co każdy lubi i już od małego kaźdy dzieciak wie, że to synonim luksusu, a nie każdy milioner jest pasjonatem czy hobbystą, w garderobie u kobitki która się przyssała do takiego gościa zapewne milion w garderobie, a dla kontrastu taki właściciel IKEI jeżdzi Volvo, ale zapewne inwestuje niebotyczne pieniądze w inne "dobra" o których nie wiemy.
Ja też bym nie inwestował w obrazy milionów, dla mnie to wyrzucanie pieniędzy, lubię sztukę, ale nie płaciłbym miliona za coś przeciętnego, tylko dlatego, że jest sygnowane jakimś podpisem sławnego malarza pijaczyny.
Natomiast rozumiem tych co kupują, bo ja też mam swoje fanaberie zakupowe i wiem, że nie każdy to kuma. Życie jest krótkie, trzeba korzystać ile wlezie, co nam innego zostaje.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Sa ludzi i ludziska...

Zazwyczaj ci co zaczybali od zera to zyja skromnie.

Ci ktorym kasa bardzo latwo przyszla (mianowany na stanowisko prezesa spolki, handlarze, totolotki) itp. Tym szybko odbija.


Zreszta co tu duzo pisac. Sam myslalem ze nie ma za duzo "baranow" w polsce kupujacych kolumny za setki tysiecy, wzmacniacze za drugie tyle, kable za tysiace.
A wystarczy wejsc w drugie forum dzial "Nasze salki" i latwo zobaczyc ze jest masa ludzi w polsce dla ktorych Macintosh, accu, Martin Logan za 140tysi, to norma...

A cena akustyki tej dobrej zaczyna sie podobno od 9000zl za metr ( tak mi wycenili :(:(:()

Ps... odnoszac sie do tych "baranow" to zastanawiam sie kto jest wiekszym baranem. Ci ludzie co kupuja sprzety audio za setki setki tysiecy zlotowek czy JA -
Baran, ktory zazdrosci i nie jest w stanie zarobic takich pieniedzy na takie "glupoty". :):)

Ale tv i to 77" za takie pieniadze to niestety dla mnie rzecz nie pojeta i bezsensowna...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kup kamienice, sfinansuj ją bankiem i wynajmij jako hostel.
Po racie i kosztach zostanie Ci 50 miesięcznie, a jak wnuki się urodzą będzie już spłacona i 100 Ci zostanie na stare lata jako emerytura.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Kup kamienice, sfinansuj ją bankiem i wynajmij jako hostel.
Po racie i kosztach zostanie Ci 50 miesięcznie, a jak wnuki się urodzą będzie już spłacona i 100 Ci zostanie na stare lata jako emerytura.

Tiaaa jasne.
Zaden bank ci sfinansuje kamienicy jak nie bedziesz mial wkladu 30 - 50%.

A poza tym taki szarak jak ja jakbym dorobil sie miliona lub dwoch nie mialbym takich jaj aby porzyczyc drugiegio miliona lub dwoch aby wszystko zainwestowac w zakup tej kamienicy. Trzeba miec jaja :)

U mnie w okolicy dwoch walczy w wykupywanie i budowanie kamienic. Ale co z tego. Kamienica koszt 2 - 4mln. Jescze trzeba to wyremontowac za pol miliona. I da z tego 6 mieszkan i na parterze jakas "usluge", na pietrze czasem trafi sie jakis lekarz lub prawnik z usluga.
.

Liczac to, to wyjdzie ze nigdy taka kamienica ci sie nie zwroci a plusem jest jedynie to ze masz staly dochod "emeryture" i kapital w nieruchomosci a nie puste cyferki na koncie.


Oczywiscia miast w mojej okolicy nie mozna porownywac do Warszawy
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Trzeba miec jaja :)

No właśnie, albo grubo, albo wcale.
To nie dyskusja na to forum, zresztą na innych też niczego się nie dowiesz.
Jak generujesz odpowiednie obroty, to nie idziesz do p.Krysi i okienka, a rozmawiasz z dyrektorem (zresztą i tak masz swojego doradce w banku, już nie wspomnę o takich drobnostkach, jak to, że nigdy w banku nie stoisz w kolejce tylko bierzesz odpowiedni druczek i masz w pierwszej kolejności, co rodzi absurdalne sytuacje u ludzi którzy od godziny czekają na swoją kolej) i działasz na preferencyjnych warunkach, w myśl zasady, masz dużo, będziesz miał jeszcze więcej, albo stracisz wszystko ; )
Zostaje wiara w toto lotto i wyjazd z tego kraju, gdzieś gdzie zawiść jest czymś zupełnie obcym.
 
Ostatnia edycja:

christoff.w

Banned
Nie kupują tv, bo nie jest to w ich kręgu zainteresowań i jak znam życie, większość z nich nie wie czym się różni OLED od PDP.
Zapewne kabli do sprzętu za kilkadziesiąt tyś też by nie kupili, bo i po co im coś co ich nie interesuje, za to lubią depnąć i już Porsche mają w garażu, takie jachty, domy, wyposażenie to jest coś co każdy lubi i już od małego kaźdy dzieciak wie, że to synonim luksusu, a nie każdy milioner jest pasjonatem czy hobbystą, w garderobie u kobitki która się przyssała do takiego gościa zapewne milion w garderobie, a dla kontrastu taki właściciel IKEI jeżdzi Volvo, ale zapewne inwestuje niebotyczne pieniądze w inne "dobra" o których nie wiemy.
Ja też bym nie inwestował w obrazy milionów, dla mnie to wyrzucanie pieniędzy, lubię sztukę, ale nie płaciłbym miliona za coś przeciętnego, tylko dlatego, że jest sygnowane jakimś podpisem sławnego malarza pijaczyny.
Natomiast rozumiem tych co kupują, bo ja też mam swoje fanaberie zakupowe i wiem, że nie każdy to kuma. Życie jest krótkie, trzeba korzystać ile wlezie, co nam innego zostaje.
Dokładnie, choć "dzieła sztuki" to niezła inwestycja. ;)

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
 

christoff.w

Banned
W sedno... Sfrustrowani sami narzucają sobie wygórowane standardy, piją, płaczą po nocach i zadnia (Świadkowie to sprzątaczki, agenci, wizaxystki, szoferzy itd.) Wykolejeni ale na bogato...Wolę swoją średnią krajową.
cfac42f7892470e6772d2fc360078eb0.jpg


Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
 

pantomima

Banned
Przy milionach? Brałbym w ciemno, co to jest 100tys. za coś co podnosi komfort każdego dnia.
Milionerzy nie wydają? Ci faktycznie z realną kasą wydają po kilkaset tys. na zegarki lekka rączką, a takich zegarków mają 10, a to tylko kropla w morzu.


Odnosnie zegarkow ... - sa rowniez i tacy , ktorzy wydaja na nie po kila set tysiecy euro nawet .
Naprzyklad niejaki Rafael Nadal z takich mega eksluzywnych zabawek korzysta ;)
Zegarek przekraczajacy wartoscia nie jedno super sportowe auto - 3.197.000PLN .

https://ch24.pl/richard-mille-tourbillon-rm-27-02-rafael-nadal/
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie ma reguły, równie dobrze wykolejony może być ktoś ze średnią krajową, ale chyba lepiej zapijać się plumkając we własnym basenie z prostytutką która za kase cie pocieszy, jak pod mostem z żulem.
Także nie generalizowałbym, kasa pozwala na realizacje marzeń, ale potrafi też ściągnąć na samo dno, tak samo jak bieda.
Kwestia osobowości i charakteru. Za największą wadę bogactwa uznaje zazdrość, zawiść, porwania, okupy itp. Dlatego w pierwszej kolejności wyjazd za granice i wbicie się w tłum o podobnym statusie, u nas za duże ryzyko aby się afiszować.
 

christoff.w

Banned
Nie ma reguły, równie dobrze wykolejony może być ktoś ze średnią krajową, ale chyba lepiej zapijać się plumkając we własnym basenie z prostytutką która za kase cie pocieszy, jak pod mostem z żulem.
Także nie generalizowałbym, kasa pozwala na realizacje marzeń, ale potrafi też ściągnąć na samo dno, tak samo jak bieda.
Kwestia osobowości i charakteru. Za największą wadę bogactwa uznaje zazdrość, zawiść, porwania, okupy itp. Dlatego w pierwszej kolejności wyjazd za granice i wbicie się w tłum o podobnym statusie, u nas za duże ryzyko aby się afiszować.
Jaką zagranicę.... to właśnie tam sobie tak dowalaj do pieca i wpedzaja się w bogate ubostwo (przykłady pochodzą z zagranicy) Ja mieszkam za granicą prawie 20 lat i gdybym stał się bogaty to oprócz wtopienia się w tłum o którym piszesz a o co łatwiej jest właśnie za granica, to również wrocilbym do Polski bo jest wiele miejsc gdzie żyją bogaci i też można się wtopic w tłum, albo uciec w dzicz gdzieś pod las, co bym uczynił (relaks tydzień, dwa i wypad do hiszpani czy lazurowe wybrzeże i ogólnie podróże dookoła świata a nie siedzenie na dupie w willi i liczenie kasy albo podniecanie się telewizorem za marne 100tyś...) Możliwość wiele i wcale nie trzeba uciekać z kraju.

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak dla Ciebie powrót do Polski to mieszkanie w dziczy i podróże po świecie, to raczej na pewno piszemy o czymś innym.

Kup sobie Aventadora i zacznij z niego korzystać z Polsce, tak jak w LA czy Monaco. Prędzej czy póżniej ktoś Cię prześwietli.
"Nobody" z taką kasą, to łatwy kąsek i moim skromnym zdaniem lepiej się nie afiszować za bardzo ;)
 
Do góry