OLED Full HD 55"

Xizit

New member
1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor?: 20m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora?: 3m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem?: 2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu?: lekko bokiem i na wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć?: stać
6. Jak słońce świeci w pokoju?: prostopadle do telewizora
7. Jaki masz obecnie telewizor?: samsung 42" plazma
8. Co chcemy aby telewizor posiadał?: smart tv
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora?: analogowy, cyfrowy
10. Jakie urządzenia?:
pendrive, smartfon
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor?: 10 - 12
12. Czy zdarza się że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program?: nie
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej?: program tv, vod
14. Czy zamierzasz serfować po internecie?: tak
15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie?: nie
16. Preferencje co do marki?: samsung, lg, sony
17. Preferencje co do wielkości?: 55"
18. Co Cię denerwuje w telewizorach?: powolność
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień?: po równo
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup?: 5 - 5,5k
21. Jak często wymieniasz telewizory w domu?: rzadko
22. Czy korzystasz często z aplikacji internetowych?: tak
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ile godzin dziennie jest u Ciebie włączony telewizor i czy jakiś program oglądasz bardzo często ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To jest Twoja ocena , moje pytania są szczegółowe, nie mam odpowiedzi w opisie które mnie interesują - więc czekam na informacje.
 

Xizit

New member
Generalnie telewizor chodzi prawie przez cały dzień, w największe słońce i późno w nocy często. Do wieczora zwykła telewizja później netflix/hbo.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Skoro tak dużo zamierzasz oglądać to koniecznie kup oleda i dasz nam znać kiedy zacznie się wypalać. Czy po roku jak pierwsza seria czy jest z tym lepiej. No i ten oglądany program niech to niech to będzie tvn24, albo inny ze stałym paskiem na dole.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To odpuściłbym Oleda.
Masz bardzo dobre modele LCD w klasie cenowej.
A na dniach wchodzą nowe.
 

nuszkak

New member
Czy z tymi oledami od LG-ka jest aż tak kiepsko? Przeglądam sobie forum i w większości widzę negatywne opinie o tych telewizorach. Pewnie nie posiadam aż takiej wiedzy jak co niektóre osoby tutaj, ale mój kolega pracuje w dużym sklepie ze sprzętem RTV AGD w Irlandii i mają oledy na wystawie, które są włączone codziennie po około 11-12h i z tego co mi mówił i z tego co sam widzę to nic się z nimi nie dzieje. Nic się nie wypala, nie ma nic niepokojącego na ekranie. Więcej powiem, zostawiali TVki włączone przez jakiś czas ze statycznym obrazem i nic się nie działo, no oprócz może w tych pierwszych wersjach oledow gdzie mała poświata zostawała na ekranie. Sam się skusiłem na oleda i jak dotychczas po trzech miesiąca wszystko wygląda ok i nic się nie dzieje. Mój TV jest "katowany" codziennie przez te 5-7h przez wszystkich członków rodziny (dzieci, żona i przeze mnie). Domniemam, że opinie kreowane są na zasadzie posiadania takiego telewizora, lub też możliwości codziennej styczności z takimi tvkami.
 

Szpaksonus

New member
To odpuściłbym Oleda.
Masz bardzo dobre modele LCD w klasie cenowej.
A na dniach wchodzą nowe.

Jestem ciekawy jakie modele na dniach mają wyjść i co ważniejsze jakie modele LCD do tej kwoty mają tak dobrą jakość obrazu, też powoli zamierzam coś z moim TV zrobić i interesuje mnie coś między 55-60" w kwocie ok 5k.
 

Lech

New member
Bez reklam
Ja siedzę po lewej, moja żona po prawej stronie, a kot siedzi po środku wszyscy oglądamy w plaźmie taki sam obraz. Zadaj sobie pytanie, czy taki sam obraz będziemy oglądać w tv LCD?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zależy od modelu.
W klasie cenowej masz:
- Sony 55XD8505 za 4799 zł
- Samsung 55MU7002 5399 zł
- Philips 55PUS7101 za 4250 zł
- Hitachi 65HZt663 za 4599 zł
- TCL 65S7906 za 4599 zł
- Thomson 65UC6406 za 5399 zł
- TCL 65P6046 za 5399 zł
Jak się zalogujesz w Klubie HDTV , masz jeszcze kalibrację profesjonalną gratis.
 

rvoice

New member
Rozumiem, że są to modele nowe, które miały wejść na dniach i lepsze od oled full hd, o które pytał Szpaksonus?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry