Szukam telewizora 65" <10.000zł

levider

New member
Witam

Poszukuję telewizora 65 cali
Najlepiej z Androidem ze względu na Kodi (używam na PC i sobie chwalę), więc dostęp do internetu jest konieczny (WiFi direct)
Najlepiej LED oraz 4K
Max 10000zł
Więcej na razie nie podaję, bo jeżeli chodzi o TV to jestem zielony :)

Dzięki za propozycje
 

barburian

New member
Bez reklam
Pytanie zasadnicze ,czy oglądasz na wprost ,czy pod różnymi kątami ,większymi niż 25 stopni ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale te co wymieniłeś są do innych potrzeb .
Oczywiście. że jest jeszcze wiele innych do 10 tyś zł:
- Philips 65PUS6521 za 6599 zł
- Philips 65PUS7101 za 7799 zł
- Sony 65xd8505 za 7599 zł
- Panasonic 65DX750 za 6500 zł
- Samsung 65KS7000 za 7699 zł
- Samsung 65KS8000 za 8599 zł
- LG 65 UH8507 za 7799 zł
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ktoś to wpisuje cel 10.000 zł ma inne oczekiwania do modelu.
W tej klasie masz już mniej kompromisów.
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Wolałbym prosty TV :)


Chodzi mi o to czy siedzisz idealnie na wprost do telewizora czy pod różnymi kątami oglądasz telewizję.
Czytaj ze zrozumieniem ... Jak oglądasz na wprost i siedzisz na przeciwko TV centralnie to możesz brać TV z matrycą VA, natomiast jak pod kątami różnymi to matryca VA się nie sprawdzi ,będziesz miał
dużą utratę kontrastu i wyblakłe kolory.
 

levider

New member
@barburian
Pod różnymi kątami w takim razie
Myślałem, że chodzi Ci o zakrzywiony/prosty ekran


@kiki
Napisałem 10000zł, ale im mniej tym lepiej
Jeżeli TV jest wart tych 10k to się nad nim bardziej zastanowię

Sony KD65XD8505
Ten model mi się podoba, bez zbędnych wodotrysków (3D)
Cena Ok, tylko pytanie czy nie będzie za słaby..
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

@barburian
Pod różnymi kątami w takim razie
Myślałem, że chodzi Ci o zakrzywiony/prosty ekran


@kiki
Napisałem 10000zł, ale im mniej tym lepiej
Jeżeli TV jest wart tych 10k to się nad nim bardziej zastanowię

Sony KD65XD8505
Ten model mi się podoba, bez zbędnych wodotrysków (3D)
Cena Ok, tylko pytanie czy nie będzie za słaby..


Jeśli pod różnymi kątami i przekraczają one 20-25 stopni to w Twoim przypadku
bardziej sprawdzi się TV z matrycą IPS. Wadą matrycy IPS jest gorsza czerń wieczorem
gdy oglądasz przy zgaszonym świetle. Niektórzy użytkownicy ratują się montując oświetlenie za telewizorem co trochę pomaga.
Z telewizorów na IPS masz do wyboru Philipsa z Ambiligtem, jesli będziesz zainteresowany Philipsem
zgłoś się do kolegi KIKI-ego On da Ci dobrą ofertę.
Pomyśl też o SONYM 65XD8505 i nie zapomnij rozważyć LG 65HU950V bo jest on lepiej oceniany
w testach od tego SONY.
Natomiast jeśli stwierdzisz że mieścisz się w kątach do 20 stopni od środka ekranu to celuj w telewizory z matrycą VA.
 

levider

New member
Jeśli pod różnymi kątami i przekraczają one 20-25 stopni to w Twoim przypadku
bardziej sprawdzi się TV z matrycą IPS. Wadą matrycy IPS jest gorsza czerń wieczorem
gdy oglądasz przy zgaszonym świetle. Niektórzy użytkownicy ratują się montując oświetlenie za telewizorem co trochę pomaga.
Z telewizorów na IPS masz do wyboru Philipsa z Ambiligtem, jesli będziesz zainteresowany Philipsem
zgłoś się do kolegi KIKI-ego On da Ci dobrą ofertę.
Pomyśl też o SONYM 65XD8505 i nie zapomnij rozważyć LG 65HU950V bo jest on lepiej oceniany
w testach od tego SONY.
Natomiast jeśli stwierdzisz że mieścisz się w kątach do 20 stopni od środka ekranu to celuj w telewizory z matrycą VA.

Ten SONY 65XD8505 wygląda dobrze.
Nie będzie za słaby? :D

Ludzie różne opinie wypisują o TV z robocikiem
Niedziałające aplikacje, przesuwanie się ekranu i inne krzaczki
Trochę strach wydawać 8k
 
Ostatnia edycja:

barburian

New member
Bez reklam
Jeśli Ci się podoba bierz SONY - tylko kup przez internet to będziesz mógł oddać w ciągu 14 dniu jeśli stwierdzisz że to nie to.
Nie zastanawiaj się tylko kup - bo wpadniesz w pułapkę ciągłego poszukiwania idealnego TV i nie kupisz przez rok.

ps.
Ja kupuję telewizor od ponad roku i tak się zapętliłem w poszukiwaniach idealnego obrazu i gonię króliczka od 16 miesięcy - więc nie rób tego błędu co ja :) tylko kup.
 

weeman

New member
Jeśli Ci się podoba bierz SONY - tylko kup przez internet to będziesz mógł oddać w ciągu 14 dniu jeśli stwierdzisz że to nie to.
Nie zastanawiaj się tylko kup - bo wpadniesz w pułapkę ciągłego poszukiwania idealnego TV i nie kupisz przez rok.

ps.
Ja kupuję telewizor od ponad roku i tak się zapętliłem w poszukiwaniach idealnego obrazu i gonię króliczka od 16 miesięcy - więc nie rób tego błędu co ja :) tylko kup.

Wow 16 miesięcy?! Ok to podziel sie z kolegami na forum kiedy były najlepsze przeceny w media / Saturn / euro. Kiedy mamy kupować ( i zeby nie zostałem tylko sztuki z ekspozycji :) )
 

barburian

New member
Bez reklam
Ceny

Wow 16 miesięcy?! Ok to podziel sie z kolegami na forum kiedy były najlepsze przeceny w media / Saturn / euro. Kiedy mamy kupować ( i zeby nie zostałem tylko sztuki z ekspozycji :) )

Ceny najlepsze powinny być teraz marzec/kwiecień bo wchodzą nowe modele 2017 i sklepy będą
wypychały modele starsze . Powinna być w okolicy marca akcja rabatowa w MM i Saturnie - rabat technologiczny 15% . Jeśli zdecydujesz się na Sony lub Samsung zaglądaj też na stronę matrixmedia
tam są często promocje i gwarancje na 4/5 lat w cenie. Pogadaj też z KIKI-m u Niego kupisz telewizor
w dobrej cenie,sprawdzony technicznie i skalibrowany dość profesjonalnie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips PUS7601 jest jedyny z podświetleniem strefowym (128 stref) w tej klasie. No i masz Sony 65XD9305 ale to inna półka.
 

levider

New member
Jestem skłonny zakupić
Sony KD65XD8505

Pytanie.
Gry na androida będzie spokojnie uciągał (mówię tu o grach najbardziej wymagającyh) ?
 
Do góry