Telewizory OLED firmy Loewe .

brodacz

Active member
Bez reklam
Nie no ceny super, pogratulować im.

Nie wiem czy to sarkazm, ale jeśli tak, to pragnę wyjaśnić, ze jak na tę firmę to cena wydaje się wielce atrakcyjna. Byle Panas chcial na początek 42k a tu wychodzi dyszkę taniej. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że ich lcd z wygaszaniem trefowym były droższe to te ceny wydają się być wręcz nierealne.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam faktycznie jak na tą firmę i płaski panel LG,to cena jest bardzo OK.Spodziewałem się dużo wyższej !
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pewnie trzeba otworzyć taki dział.
Loewe zawsze radziło sobie dobrze z płynnością więc może to koniec kłopotów tego typu w Oledach.
 

Lech

New member
Bez reklam
Czytaj ze zrozumieniem - nagle matryca OLED jest super, choć do tej pory miała "wiele wad".
 

RHJG

New member
Bez reklam
Miała "wiele wad" bo kto tak powiedział ?Po drugie to miała, ta ma dużo,dużo mniej wad ! Faktycznie warto trochę poczytać i być na bieżąco....
 

Lech

New member
Bez reklam
Do RHJG to ja prosiłem kilka lat temu o założenie działu o telewizorach OLED. Jak myślisz dlaczego to zrobiłem?
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam co to ma do tematu, ja też prosiłem i co z tego ? Poczytaj na "zaprzyjaźnionym" forum test Oled E6 to może w końcu zrozumiesz.Po drugie wątek jest o Telewizory OLED firmy Loewe -czy to jest jasne ?
 

Lech

New member
Bez reklam
Ile razy mam Ci mówić, że ktoś kto zabiegał o założenie wątku o OLEDach nie jest przeciwnikiem tej technologii. Nie wiem co Ci odpowiedzieć, na Twoje dziwne wypowiedzi - chyba nic - dobranoc!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry