Telewizor 50 cali do 3000

sirk08

New member
Witam
Poszukuję telewizora do 3000 zł, znalazłem dwa takie modele i mam dylemat który z nich wybrać.
Mógłby mi ktoś doradzić, który z nich jest lepszy ewentualnie może podesłać jakiś inny telewizor ?
Zastanawiam się nad LG 50LF652V oraz Samsung UE50H6400
Pozdrawiam
 

KUBA1200

New member
podbijam temat poszukuję dla niepełnosprawnego brata 50 calowego telewizora ze skromnym budżetem ok 3k zł posiadamy w domu nc+ głównie bedziemy oglądać w odległości ok 4m na wprost głównie sport i kryminały fajnie by było jak by tv posiadał prostyi nieskomplikowany system nagrywanie usb,wi-fi Dziękujemy za pomoc:)
 

MaXeN84

New member
Oba modele są godne polecenia, ale to głównie wybór między rodzajem matryc: IPS oraz VA, czyli LG (IPS) lepsze kąty - jak nie patrzymy idealnie na wprost vs. lepsza jasność i kontrast patrząc idealnie na wprost (Samsung).

Osobiście obstawiałbym 50H6400 jeśli zawiesicie na ścianie (koniecznie z dobrym wieszakiem z regulacją kąta nie tylko pionowego, ale także poziomego, czyli z regulacją ramienia/ramion), zwłaszcza ze względu na dodatkowy drugi mały multimedialny pilot z żyroskopem (kursor ułatwiający obsługę multimediów). No chyba, że zamierzacie TV postawić na nóżkach gdzieś na jakimś mebelku i spoglądać z różnej perspektywy - także pod różnymi kątami to lepiej 50LF652V.

Zawsze zostaje także do wyboru następca 50H6400 (2014r.) a mianowicie 50J6200 (2015r.) czyli model także z matrycą VA, bez 3D, także smart, z jednym pilotem, no ale od jutra w MM i tylko przez weekend w cenie 2399 ;)

Dobrej nocy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do takich celów to 55" i tu łapie się Hitachi 55HZT66.
Wielkość ma tu kluczowe znaczenie.
A i obsługa prosta i ma to co potrzebne w opisie.
 

katka10

New member
Mam samsunga i jego niewątpliwą zaletą jest prostota obsługi.
Menu bardzo intuicyjne. Kolega ma H 6400 i manu jest prawie identyczne, natomiast kilku znajomych posiada LG... TV fajne. ale obsługa manu zamotane i sam pilot przekombinowany. Obraz korzystniej wygląda w H6400 jednak ostatnio głośno o awariach samsunga, albo inaczej reklamacjach których nie uznaje serwis - spowodowanych przez osiadanie kurzu na matrycy.
 

sirk08

New member
Dzięki za wszystkie odpowiedzi :) sa dla mnie bardzo przydatne.
Jest to mój pierwszy telewizor i osobiście sie na tym nie znam, nie znam sie na opcjach tych telewizorów, a wiadomo jak w tych czasach one sie zmieniają. Ogólnie TV będzie mi potrzebny żeby podpiąć pod niego komputer/laptopa i korzystać z niego raczej jako z monitora do oglądania filmów, grania na komputerze oraz ewentualnego Xboxa. Dodam że telewizor będzie wisiał na ścianie,
Grzebałem jeszcze po stronach z telewizorami i znalazłem TV w jakości 4K, a dokładniej ten model LG LED 49UF695V. Co o nim sądzicie ?

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry