XTREAMER SideWinder 3

enypeny

New member
Witam,

Panowie czy ktoś pomoże mi ogarnąć temat odtwarzania plików .ISO BD na tym odtwarzaczu?
Miałem foldery : BDMV, CERTIFICATE, FAB! Programem ImgBurn utworzyłem obraz .ISO filmu no i odtwarzacz nie trawi tego ... wyświetla 53 sekundy jakiejś wejściówki filmu czy czegoś tam i zapętla... nie ma żadnego menu ... Plik wgrany na HDD podpięty pod USB do odtwarzacza.
Jak podłączę pendrive'a z tym plikiem do odtwarzacza BLURAY Panasonic BDT330 to też nie odtwarza .
 

enypeny

New member
Jeszcze jedno - pojedynczy plik "wyciągnięty" z folderu stream o wielkości 43GB przy próbie odtwarzania haczy tak, że nie da się oglądać...
Czy sidewindery mają jakieś ograniczenia co do wielkości obsługiwanych plików? Inne, mniejsze z katalogów stream z innych filmów działają bezbłędnie a tu z Wolverine 2013 d.pa ....
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Ten konkrety film wygląda na zabezpieczony. ISO trzeba by zrobić przy pomocy programu, który daje możliwość złamania zabezpieczeń. Dawno się tym nie bawiłem, ale używałem kiedyś DVDFab.
 

enypeny

New member
Hmm..
film z podfolderami :
BDMV
CERTIFICATE
FAB!
został ściągnięty z rosyjskiej stronki z torrentami, nigdy nie było problemu z jakimiś zabezpieczeniami. Zawsze "wyciągałem" największy plik .M2TS z folderu STREAM i latało świetnie na xtreamerze , nie wiem czy problem nie jest z za dużym plikiem jednak, tak jak pisałem ten ma 43GB - odtwarzacz blu-ray Panasonica ten plik z podłączonego pendrive czyta z jednym małym ale - nie mogę tam ustawić napisów . Dlatego zrobiłem z całości ISO, które niby odpala ale nie tak jak powinno...
 
Ostatnia edycja:

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Wielkość pliku nie powinna mieć znaczenia - odtwarzałem na SW3 46 GB.
1. Folder FAB wskazuje, że był chyba ripowany wspomnianym DVDFab i może coś poszło nie tak.
2. Piszesz, że odtwarzasz z pendrive - może za wolny odczyt? Przerzuć na HDD USB
3. Spróbuj przerzucić folder BDMV i sprawdź czy odtwarza...

Tyle przychodzi mi do głowy...
 

enypeny

New member
1.Plik jest na HDD 3.5 cala seagate podłączony na stał do xtreamera
2.Ponieważ się tnie z tej lokalizacji próbowałem na pena podłączonego do odtw blu-ray i tv panasonica
i tam odtwarza bezbłędnie ale nie mogę się dostać do napisów przez te odtwarzacze i film
odtwarzany jest bez napisów (napisy są bo widzę je i w kompie i xtreamerze)
3.Próbowałem za Twoją radą skopiować cały folder BDMV i po kolei, przez foldery do pliku z filmem i to samo robi - tnie się
4.Inne pliki M2TS latają bez problemu ... Nie wiem o co kaman, nawet zacząłem grzebać w ustawieniach xtreamera już i się na chwilę ucieszyłem, bo zaczął płynnie odtwarzać i nawet z napisami, wszystko było ok, ale po zastopowaniu i ponownym odtworzeniu filmu znów to samo, na 10 włączeń raz odpala, what dy f$ck? Może powinienem zaktualizować firmware? Aktualnie mam wersję 4.1 - ma to znaczenie?
 
Ostatnia edycja:

enypeny

New member
Instalka najnowszej wersji nic nie dała :( Zrobiłem wszystko wg procedury emergency łącznie z przywróceniem do ustawień fabrycznych po zakończeniu instalacji. Ten jeden plik (.M2TS) nadal się zacina,- czasem pójdzie gładko, raz na powiedzmy pięć, sześć startów ;) inne .M2TSy chodzą płynnie, jednego też mam takiego dużego czyli ponad 40GB i lata elegancko . Na tym filmie (Wolverine 2013) zależało mi bardzo, właśnie w jakości pliku M2TS bo na MKV nawet z małą kompresją czyli ok. 13GB obraz wyraźnie gorszy jest a na punkcie jakości obrazu mam niestety schizę ;)... cóż przeżyję, trudno, jakoś da się oglądać, jak już się wstrzeli to idzie gładko :)
Powiedz mi jeszcze przy okazji proszę jakie masz ustawienia video na xtreamerze? Ja ustawiłem 1080P 60Hz i obraz wyraźnie lepszy...Xtreamer podłączony do plazmy Panasa 50VT60E.
 
Ostatnia edycja:

Kirek50

Moderator
Bez reklam
jakie masz ustawienia video na xtreamerze? Ja ustawiłem 1080P 60Hz i obraz wyraźnie lepszy...Xtreamer podłączony do plazmy Panasa 50VT60E.

Była tak samo, bo to max. Xtreamer jednak już jest odstawiony i działa HiMedia Q10 Pro.

Jak dla mnie idealną jakość ma ta wersja Wolverine'a: The.Wolverine.2013.EXTENDED.1080p.BluRay.DTS.x264-PublicHD
 

Gutekszn

New member
Xtreamer Sidewinder 3

Witam wszystkich. Wczoraj nabyłem powyższy odtwarzacz. Jako że firmowe forum nie funkcjonuje spróbuje zasięgnąć informacji tutaj. Mam kilka pytań.

1. Czy można na nim zainstalować NapiDroidLite ?
2. Nie działa mi większość zainstalowanych domyślnie androidowych aplikacji np. YouTube, skąd pobrać jakąś paczkę programów?
3. Nie mogę zmusić do działania Jukebox. Nie pobiera okładek opisów itp.
4. Czy istnieją jakieś alternatywne firmware? Jeśli tak gdzie je znaleźć?

Wersja firmware w odtwarzaczu to 4.2.7.
 
Ostatnia edycja:

Gutekszn

New member
Z okładkami i częścią aplikacji sobie poradziłem , pomogło ponowne wgranie firmware. Mam jeszcze jedno pytanko nie działa przycisk SLEEP, po jego wciśnięciu nic się nie dzieje. Jest na to jakaś rada?
 

robert733

New member
Czy ktoś wie jak zrobić żeby podczas pzezwijania 1,5x lub 2x były widoczne napisy jeśli są w jakim kolwiek pliku np. srt , txt itp.W starym odtwarzaczu xtreamer SideWinder 1 były widoczne podczas przewijania w tym już nie.Ewentualni jaki odtwarzacz dotwarza napisy podczas przewijania ?
Bardzo mi na tym zależy.
 
Do góry