Porady - jaki odtwarzacz kupić? (odtwarzacz strumieniowy/mediaplayer)

ukkuba

New member
Witam, poszukuje jakiegos boxa pod mojego Philips 50PUS6523/12 Nie mam talerza wiec pudelko sluzylo by do ogladania TV przez Internet. Nie mam z tym doswiadczenia. Myslalem kupic i zainstalowac Polsat go, albo NC+go. Moze kodi? IPTV? Polaczenie internetowe mam OK 10mbs download 5mbs upload. Koszt boxa to mysle ze do ok 600zl moge cos wyhaczyc? Moze byc z drugiej reki. Myslalem nad Nividia TV shield

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Ostatnia edycja:

mefitis

New member
Witam. Zastanawiam sie nad zakupem otwarzacza abym był zadwolony z wyswietlania filmow 4k jak i full hd i z dzwieku dolby atmos. Chodzi mi gównie o filmy z pena. Jaki otwarzacz polecacie ? Myśle o FBOX ATV albo egreat a5 czy moze cos innego polecicie ?
 

insanitarium

New member
Siema.
Przyszedł czas na modernizację sprzętu. Kiedyś poleciliście mi Mede8er800. Odtwarzacz już od paru lat spisuje się świetnie i generalnie spełnia wszystkie oczekiwania ale.... Chciałbym przesiąść się na 4K UHD. No i pojawia się pytanie który z obecnych na rynku odtwarzaczy jest w stanie zapewnić tą samą funkcjonalność co Med800 ?? Plus jak tutaj z obsługą HDR

Pozdro
 

tomjab

New member
Witam. Co byście polecili z odtwarzaczy HD z możliwością sterowania bez włączonego TV (słuchanie muzyki) i z możliwością włożenia do playera dysku HDD?
 

negatyw001

Member
Odpowiadając na pytania wyżej.
Wpiszcie w alledrogo:
"X96 MAX 4/64GB ANDROID SMART TV BOX".

Na Ali znacznie taniej, ale miesiąc czekania i zero gwary.

Dajcie znać, co o tym sądzicie.
 

snooze007

New member
Ja mam HTPC za 10k i Shield się lepiej sprawdza, wszystko działa w oka mgnieniu, szybko i bezproblemowo.
Gry mnie nie interesują na Shield, tylko Kodi.

Czesc!

Powiedz mi prosze jak sie sprawuje u Ciebie ten sprzęt? Dokładnie chodzi mi o płynność odtwarzania filmów o FPS 23,976? Jakie masz wtedy ustawione odświeżanie ekranu: 59,940 Hz czy 23,976 Hz? Do tej pory używalem PC i ciagle są problemy wieksze lub mniejsze z przeskakiwaniem klatek, dlatego zastanawim sie nad odtwarzaczem płyt blue-ray albo coś w stylu Shield TV, coś co potrafi utrzymać stałe zegary audio/video np w trybie 23,976 Hz...
 

niqu1982

New member
Oczywiście że są lapki z desktopowym prockiem zap...a tak że sie kurzy ale baterię też żre...

A CUBI pod tv - rewelacja tanie, małe H.265 dekoder sprzętowy co chcieć więcej ?
 

c43

Member
Jeżeli ktoś chce oglądać tylko w 1080p to nie polecam Egreat A5, obraz zdecydowanie gorszy niż na moim Asus O! Play Mini.
 
Najlepszy odtwarzacz do 1200zł

Szukam super maszyny do odtwarzania filmów 4K z dolby atmos.
Zamierzam również oglądac netflixa.
Nie zalezy mi na bajerach.Liczy się głównie jakość i szybkość działania sprzetu.
Podpięte będzie pod amplituner onkyo 676 oraz projektor optoma hd27e.
W przyszłości bedzie zmiana projektora na 4k





Dzieki serdeczne.
 
Do góry