Porady - jaki odtwarzacz kupić? (odtwarzacz strumieniowy/mediaplayer)

Egger

New member
TVBox z Netflix i dvb-t2

Witam.

Poszukuję jednego urządzenia, które posłużyłoby mi zarówno jako boxTV - koniecznie z poprawną (certyfikowaną) obsługą Netflix, jak i do odbioru naziemnej cefrowej TV.

Do niedawna takie komba robił (robi) MECOOL.
KII Pro
KIII Pro
M8S PRO PLUS

Ale z tego co wiem urządzenia te zostały w grudniu zeszłego roku odcięte od Netflixa i teraz nic nie mogę znaleźć.

Nie wiem, czy takie kombo istnieje. Jeżeli nie to myślałem o Xiaomi Mi box S z podpiętym do niego tunerze dvb-t2 na USB. Widziałem takie rozwiązanie na YouTubie, ale nie wiem jakie są kompatybilne urządzenia i czy działa to stabilnie i jest proste w użyciu.

Będę wdzięczny za sugestie.
 

mr_roba

Member
Witam.



Poszukuję jednego urządzenia, które posłużyłoby mi zarówno jako boxTV - koniecznie z poprawną (certyfikowaną) obsługą Netflix, jak i do odbioru naziemnej cefrowej TV.



Do niedawna takie komba robił (robi) MECOOL.

KII Pro

KIII Pro

M8S PRO PLUS



Ale z tego co wiem urządzenia te zostały w grudniu zeszłego roku odcięte od Netflixa i teraz nic nie mogę znaleźć.



Nie wiem, czy takie kombo istnieje. Jeżeli nie to myślałem o Xiaomi Mi box S z podpiętym do niego tunerze dvb-t2 na USB. Widziałem takie rozwiązanie na YouTubie, ale nie wiem jakie są kompatybilne urządzenia i czy działa to stabilnie i jest proste w użyciu.



Będę wdzięczny za sugestie.



Mam Mecool KII Pro i potwierdzam problem z Netflixem. Można go rozwiązać instalując wcześniejszą wersje. Ja jednak Netflixa oglądam z TV i nie ma problemu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

wolfikx

New member
Witam.

Poszukuję jednego urządzenia, które posłużyłoby mi zarówno jako boxTV - koniecznie z poprawną (certyfikowaną) obsługą Netflix, jak i do odbioru naziemnej cefrowej TV.

Do niedawna takie komba robił (robi) MECOOL.
KII Pro
KIII Pro
M8S PRO PLUS

Ale z tego co wiem urządzenia te zostały w grudniu zeszłego roku odcięte od Netflixa i teraz nic nie mogę znaleźć.

Nie wiem, czy takie kombo istnieje. Jeżeli nie to myślałem o Xiaomi Mi box S z podpiętym do niego tunerze dvb-t2 na USB. Widziałem takie rozwiązanie na YouTubie, ale nie wiem jakie są kompatybilne urządzenia i czy działa to stabilnie i jest proste w użyciu.

Będę wdzięczny za sugestie.


M8S jest odcięty, niestety. Jest workaround, appka z poza sklepu. Trochę upierdliwe bo nie działa wszędzie standardowy pilot i myszka jest potrzebna
 

Psi

New member
witam mam pytanie posiadam tv samsunga 55 4k i pioneer vsx-lx303 lepiej go podlaczyc pod kabel optyczny czy przez hmdi do amplitunera ?
 

zrezur

New member
Witam,
jaki odtwarzacz sieciowy byście polecili?
Chciałbym na nim głównie słuchać muzyki przez spotify i z lokalnego Nas-a. Chciałbym oglądać materiały z Amazon-a i hbo go (Netflix mam w TV - panasonic dx 900).
Fajnie by było jakby się dało jeszcze nim wygodnie sterować (np przez telefon). Często przeglądam wiele materiałów video w 1080p i 4k przechodząc przez nie w tempie przyśpieszonym (używając przycisku - do przodu 10 sekund). Oglądanie w takiej formie na TV używając pilota jest uciążliwe.
Moj telewizor nie wspiera DTS - jakby jeszcze ten problem rozwiązywał to też było by fajnie
 

negatyw001

Member
TV BOX Android [do 300zł] - co wybrać?

Witam,
Chcę kupić boxa. Budżet ok 300zł. Musi mieć analogowe wyjście stereo AUDIO OUT. Wzmacniacz mam na 2xCHINCH.
Tuner dvb-t i satelitarny nie są mi de facto potrzebne, ale jak będą to spoko.
Korzystam z Kodi i Cherry tv.

Aktualnie testuję (pożyczyłem od znajomego) Wiwa dream player tv:
LINK
Czy jest to wg Was dobry sprzęt, czy może lepiej Xiaomi Mi Box 4K?

Wiwa mi 4 liter nie urywa. Nie chodzi to jednak zbyt płynnie.

Czy możecie mi coś polecić?

Znalazłem taki ranking:
LINK
 

negatyw001

Member
Mi Box S, czy 4K? Który kupić?
Ten drugi ma chyba audio po analogu.

Choć ten Ferguson ma szybszy ram.
Nie wiem, jak pozostałe bebechy w porównaniu z Mi Box...
 

LakMan

New member
PANASONIC TX-50EX780E jaki box tv do hbo go ?

Czy do tego tv najlepiej isc w apple tv czy moze jakis inny box tv ktory bedzie dobrze dzialal z hbo go ?
 
Do góry