HiMedia HD900A/B/C

jaco.37

Member
Bez reklam
Na mojej starej Himedi Hd910B ,z wielu przetestowanych softów najlepiej się sprawdził ten :

HiMedia_HD900-1.0.4.20-by-CSv1.5.rar
 

grzesio1986p

New member
HiMedia HD910B - bez pilota ??

witam,
czy da się uruchomić HiMedia HD910B bez pilota ??
albo czy zna ktoś kod do uniwersalnego
 
Ostatnia edycja:

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Zależy od firmware. Możesz uruchomić przyciskiem power, a gdy masz skonfigurowaną sieć to po wpisaniu adresu IP i /remote pojawiał się ekranowy pilot. Na pewno zadziała też programowalny pilot Logitecha, sprawdź czy nie ma jakiegoś pilota na smartfon.
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
o jakim firmware mowa ??

Hmmm... Chodzi o samo pojęcie "firmware" czy też o konkretny plik? Jeżeli o pojęcie to firmware=oprogramowanie odtwarzacza, producenckie lub tworzone na jego podstawie przez społeczność. Jeżeli chodzi o konkretne firmware, z ekranowym pilotem to musisz poczytać fora, bo już nie pamiętam.

gdzie znajde przycisk POWER ??

Znaczek zasilania na przednim panelu odtwarzacza.

mam Lumie na Windowsie

Raczej zapomnij. Tylko Android.
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Faktycznie, dziwne, dopiero teraz zauważyłem na zdjęciach. Testowałem pięć lat temu wersję 900B i przyciski były.

Jedyne, co mi przychodzi do głowy: masz z boku - o ile dobrze zobaczyłem - dziurkę resetu. Przygotuj pendriva z firmaware i zrób instalację na nowo według instrukcji producenta. Player zrobi reboot i będzie czynny. Ale to tyle: odpalisz i nic więcej nie zrobisz.

Jedyna szansa to pożyczyć pilot Logitecha, zaprogramować, sprawdzić czy fabryczne oprogramowanie obsługuje pilota ekranowego przez sieć, ustawić sieć i działać. Jeżeli fabryczne nie obsługuje to znaleźć customowe firmware z taką funkcją. Niektóre playery z serii HiMedia 9xx dawały się programować firmware Xtreamera SW 3. Tedn ma na pewno pilota ekranowego (przez PC) i aplikację pilota na smartfony działającą przez sieć.

Poczytaj w dedykowanym wątku: http://www.hdtv.com.pl/forum/odtwar...eciowe-opinie-testy/90611-himedia-hd910b.html
 
Do góry