Porady - jaki pilot uniwersalny?

I

irek6311

Guest
Oskar pro polecę < mam i większość sprzętu obsługuje < na Allegro kupiłem .
 

dzideek14

New member
Oskar pro polecę < mam i większość sprzętu obsługuje < na Allegro kupiłem .

Dzięki kolego właśnie zamówiłem tę władzę ;),zobaczymy co z tego wyjdzie a i cena jest przystępna w porównaniu z logitechami..
 

mariuszpk

New member
Nie trzeba kupować Harmony One by mieć Harmony. Jak ktoś chciałby się przekonać jak to działa i nie ma pieniędzy może kupić np Harmony 600. Cena w sklepie w Niemczech ok 25 €. Na ebayu używany poniżej 20 €. Ma podświetlenie, obsługę do 5 urządzeń i ekran LCD. Model 650 ma kolorowy wyświetlacz ale uważam, że można bez tego żyć no i cena jest wyższa. Baza urządzeń 225.000 z 5000 marek sprzętu we wszystkich pilotach Harmony jest taka sama a jak czegoś brakuje to pilocik się chętnie uczy. Do prostego zestawu Amplituner, TV, Sat, DVD i odtwarzacz divxów wystarczy. Sam nie byłem przekonany do pilotów uniwersalnych i na pewno nie zapłaciłbym 400 zł żeby to sprawdzić. Teraz nie rozstaję się z tym wynalazkiem siedząc przed TV.
 

SunTzu

New member
Ja kupiłem najtańsze Harmony podaj 75zł... Świetny pilot. Najlepsze jest to, że można mieszać. Czyli np. klawisz power kablówki mam ustawiony do DVD i jednocześnie włącza mi się DVD i TV (dźwięk idzie przez kino domowe).
 

mariuszpk

New member
Logitech zawsze była dobra firmą. Kupując tego pilota masz praktycznie pewność, że wszystko będzie działać. Dostajesz polskie wsparcie techniczne, które w razie problemów przygotuje kody do najbardziej egzotycznych sprzętów. Ceny harmony zaczynają się od kilkudziesięciu zł.
Wysyłane z mojego GT-I9003 za pomocą Tapatalk 2
 

piernik

New member
Jaki pilot MCE

Witam,

własnie zainstalowałem windowsa 8.
Wcześniej miałem zainstalowany girder 3.2 i obsługiwałem mediaportal za pomocą pilota Logitech Harmony.
Niestety - na chwilę obecną nie umiem zainstalować girder i zmusić go do działania.
Zastanawiam się więc nad kupnem pilota MCE do obsługi Mediaportal i zaprogramowaniem mojego logitecha.
Problem w tym że na allegro nie widze pilotów mce, które byłyby z tych polecanych przez Mediaportal. Też ten pilot nie może być radiowy, bo logitech nie obsługuje połączeń radiowych.
Czy możecie coś polecić? Jakiś pilot, który by bardzo dobrze obsługiwał Mediaportal??
 

kwasior21

New member
Jak wypada harmony touch vs harmony one? Pewnie juz co 2gi zmienil na najnowsze dziecko logitecha, moze napiszecie kilka slow czy warto pakowac sie w dotykowe bajery ;)
 

Podmiejski

New member
HARMONY i długo długo nic! Nawet najtańszy. Podłączany do sieci wciąż aktalizuje swoje firmware.Trwały nad podziw. I ta uniwersalność: czego nie ma w bazie BEZ PROBLEMÓW się uczy w tym: dłuższych impulsów czy złożnych, indywidualnie projektowanych sekwencji obsługujących przy naciśnięciu jednego przycisku - kilka komend do kilku urządzeń! Dla mnie rewelka i najlepiej wydana kasa.
 

zobal

New member
Logitech HARMONY do KODY AV-502

Witam.
Mam pytanie ,do wlascicieli pilotow Logitech HARMONY.Czy oryginalne wpisane kody ,w tych pilotach ,obsluguja wszystkie funkcje sprzetu ,czy sa wyjatki?.Chodzi mi oto ,ze oryginalny pilot do KODY mam zepsuty,wiec nie mam mozliwosci wgrania .
 

mariuszpk

New member
działa wszystko. Są nawet funkcje których nie ma w normalnych pilotach np. osobna komenda ma wyłączenie i włączenia. Jeżeli twój sprzęt jest na liście to nie powinno być problemów. Ja miałem starą wieże JVC bez pilota a na liście jej nie było. Wpisałem podobny model i wszystko działa.

Wysyłane z mojego GT-I9003 za pomocą Tapatalk 2
 

zobal

New member
działa wszystko. Są nawet funkcje których nie ma w normalnych pilotach np. osobna komenda ma wyłączenie i włączenia. Jeżeli twój sprzęt jest na liście to nie powinno być problemów. Ja miałem starą wieże JVC bez pilota a na liście jej nie było. Wpisałem podobny model i wszystko działa.

Dzięki za odpowiedz.
zakupilem na allegro Logitech HARMONY 200 ,za 40 zl.
 

maagnat

New member
Logitech Harmony Touch działa z n-ką?

Witam wszystkich,

czy Logitech Harmony Touch działa z turbodekoderem n? Czy każdy harmony działa z n?

i jeszcze jedno, posiadam amplituner Harmana AVR 355 (i trochę innych gratów), gdzie w zestawie jest programowalny pilot, więc zastanawiam się o co logitech będzie lepszy..
Powiedzcie mi proszę co zyskam zakupując harmony (mierzę w touch) mając już***programowalny pilot harmana? To że będzie działał (może) z n-ką, coś jeszcze?

z góry dzięki za pomoc! ;)
 

lipikar

New member
Jakiś pilot uniwersalny z klawiaturą qwerty jest wart uwagi?
Mam Philipsa PFL60007K i trochę mi brakuje klawiatury w obsłudze. Domyślny w załączonym pilocie jest beznadziejny.
 
Do góry