Ariva HDplayer 110

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Dziękuję za pomoc, jest OK.
Notabene ten firmware do Giec (mkkm81) jest znacznie lepszy i nowszy od ostatniego fabrycznego Arivy, ma zaimplementowanych więcej kodeków są nowsze. Jeżeli ktoś nadal używa starego sugeruję przesiadkę. Plik, do którego link jest powyżej pasuje do modeli z bootem 15, wgrywamy jako normalne uaktualnienie z menu Arivy.
 

Peerek

New member
Witam. Jest to mój pierwszy post na tym forum dlatego pozdrawiam wszystkich użytkowników.
Proszę o informacje odnośnie softu: Blue_mkkm_v8.1 do Ariva HDplayer 110
Czy posiada możliwość odtwarzania plików HD:.dvr, .TPO, oraz przeglądarkę internetową. Poza tym mam w swojej Arivie boot 19. To będzie problem?
Czytałem gdzieś na tym forum o sofcie: V11_by_kombo.rar ale nie znalazłem.
 

talesbite

New member
Witam. Jest to mój pierwszy post na tym forum dlatego pozdrawiam wszystkich użytkowników.
Proszę o informacje odnośnie softu: Blue_mkkm_v8.1 do Ariva HDplayer 110
Czy posiada możliwość odtwarzania plików HD:.dvr, .TPO, oraz przeglądarkę internetową. Poza tym mam w swojej Arivie boot 19. To będzie problem?
Czytałem gdzieś na tym forum o sofcie: V11_by_kombo.rar ale nie znalazłem.
U mnie na mkkm nie trafiłem formatu, którego by nie czytał. Jak dotąd odtwarza wszystko.
Ma sporo funkcji internetowych - osobiście nie używam więc się nie wypowiem.
Decyzja co do zmiany softu należy do Ciebie.

Zaglądałem na stronę producenta?

http://www.ferguson-digital.eu/pl/pobierz/Odtwarzacze-HD/Ariva-HDplayer-110/
Przedostatni plik jest pod boot19 taka wersję masz?
 
Ostatnia edycja:

Peerek

New member
Dziękuję za zainteresowanie. Na stronie producenta jest kilka wersji do ariwy110 ale nic nie da się pobrać. Byłem tam kilka razy ale musi być jakiś błąd na serwerze.
 

lukinc

New member
Problem BOOTING

Hello, I have a problem with my ariva 110th After power is a blue LED diode and LED for LAN and nothing else happens. Does anyone have instructions to help please. Translated by Google
 

grzesch

New member
Hello, I have a problem with my ariva 110th After power is a blue LED diode and LED for LAN and nothing else happens. Does anyone have instructions to help please. Translated by Google

Wyszukaj SW3, zewrzyj na wyłączonej Arivie z umieszczonym w gnieździe USB pendrive zawierającym plik instalacyjny firmware (install.img). Trzymając cały czas zwarte SW3 włącz Arivę i czekaj aż zacznie się instalacja. Teraz można rozewrzeć SW3. Ariva po instalacji uruchomi się ponownie i powinna ożyć :smile:
 

lukinc

New member
What means ..SW3´´ ? Check out please me video there´s my problem. Find it on youtube as ,,Ariva 110 no boot´´
 
Ostatnia edycja:

grzesch

New member
What means ..SW3´´ ? Check out please me video there´s my problem. Find it on youtube as ,,Ariva 110 no boot´´

On my folder you have a photo with part of mainboard Ariva 110 and scheme of SW3.
You have to find resistor R36 and solder microswitch (for example such like from the mouse).
To the port USB put the pendrive with soft from my folder (mede8er.img).
Next you have to turn on the microswitch (hold it) and turn on the Ariva. When the process of upgrading is starting, you can release the microswitch.
If this technique will not work, probably your Ariva is damage :sad:

https://drive.google.com/drive/folders/0B6zlKc7pm5TgX2F6RlJCc1lpMVE?usp=sharing
 

grzesch

New member
Ariva 110 do sprzedania

Witam wszystkich - gdyby ktoś zechciał zakupić ten sprzęcik, to zapraszam na alegrosza lub olx-a.
Wystawiłem tam swoje prywatne cudeńko. Wszystko hula, 100% sprawna. Soft jak w podpisie.
Pozdr
 
Do góry