Loewe? A moze cos innego?

Ranaar

New member
Na poczatek powiem co mam;
HK AVR 235 + DVD 22 + JBL Northridge series + kultowy Sony KV-14T1K ;]
Sprzet poki co gra w wynajmowanym mieszkaniu ktore aktualnie zajmuje, w perspektywie roku przeniose go do sypialni we wlasnym lokum ;-)
Co w zestawie nie pasuje domyslec sie mozna chyba od razu, stad i pytanie do Was;
w co wlozyc pieniadze, majac na uwadze to ze sprzet skonczy, tam gdzie skonczy?
Co by skomplikowac sprawe dodam, ze nie ja osobiscie bede sponsorem zakupu i nie ja finalnie zdecyduje co zostanie zakupione. Ja natomiast potrzebuje konkretow, ktorymi bede w stanie umowtywowac swoje propozycje.
Na tym etapie wiem rowniez, ze sponsorowi - rodzicom :p - podoba sie sprzet sygnowany logiem Loewe i to w sumie fajnie...gdyby nie to,ze chyba placi sie tylko i wylacznie za dizajn ;-) ktory oczywiscie odgrywa role ktorej pominac niesposob, co nie zmienia faktu, ze 30k za 37" to chyba lekka przesada?
Mi osobiscie usmiecha sie sprzet o polowe?, a moze nawet 2/3 tanszy - z pieniedzmi ktore zostana sam sobie bardzo dobrze poradze.
Reasumujac - co sie teraz "oplaca"? Moze zarzucic w ogole pomysl konwencjonalnego TV i myslec juz nad projektorem?
Da rade cos wzglednie "profi" w tym segmencie kupic?

Pozdrawiam i licze na odpowiedz!

PS -> temat moze i nieadekwatny, no ale...przepraszam :p
 

TOmeKK

New member
DVD do LCD-ka

Jak masz pokój dedykowany do oglądanie TV tylko (sala kinowa), to tylko projektor - 1920x1080.

Jeżeli Loewe, to za 6 miesięcy - nowe modele z wbudowanym tunerem MPGE4 - nowym standardem. Design na pewno super jak zawsze.

pozdr.
 

Ranaar

New member
Dedykowany napewno stworze juz na etapie projektu - ale to we wlasnym domu.
Teraz - tak jak pisalem wczesniej - sprzet stoi, i stac przez najblizszy rok bedzie w "salonie" ktory dedykowany do odsluchu/od...glądu? ewidentnie nie jest.
Co nie zmienia faktu, ze projektorem sie interesuje. Boje sie tylko tego,ze ten kupiony teraz za ten rok/poltora ni cholera nie nada sie do tekiej sali...a wtedy bede w kropce - umowmy sie,ze projektor w sypialnie to nie jest to o czym ja marze - tam IMO egzamin zdalby zdecydowanie lepiej konwencjonalny[plazmowy/lcd]TV.
Ale tak to mi sie tylko wydaje.
Jesli macie inne zdanie - smialo.
Moze nie ma sie czego bac?
A moze warto kupic taki "docelowy" projektor ktory przez kilka lat pochodzi?
Jezeli tak to ile takie cos moze kosztowac?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
jeśli chcesz wybrać możliwość ozbudowy - sprawdź

http://www.dsv.com.pl/loewe/index.html
jeśli chcesz kupić na lata -popatrz
37"Loewe Xelos - marzenie - możesz kupić już od - 10999 zł

http://www.sharp.de/php/p.php?par=18_no_no_1007
- ten kosztuje 19999 zł i jest trudno dostepny.

ale koniecznie sprawdź Pioneer Plazma 436 = 43" ekran
lub 50 " model 506
Poproś o pokaz w domu i masz z głowy.
ale podaj chociaż przekrój cenowy - bo takiej rozpiętości cen - jeszcze nie było.

pozdrawiam
 
Do góry