Odtwarzacz DVD Toshiba SD-350E - pytanie?

Jussi

New member
Bez reklam
Czy 40 LCD to zmierzch 37?

Wtam. Przechodzac przez centrum handlowe u siebie zauwazylem w jednym ze sklepow ze sprzetem telewizor Toshiby LCD 42" i podlaczony do niego odtwarzacz o ktorym mowie w temacie.

http://www.home-entertainment.toshi...s.nsf/pages/dvd-dvdvideo-sd-350e?opendocument

Mam do was pytanie, czy ten odtwarzacz odtwarza Divx HD, poniewaz byla na nim odtwarzana jakas plyta (palilo sie swiatelko 1080i) i musze powiedziec ze wygladalo to bardzo ladnie jakosciowo (tym bardziej niezle ze to 42") i jestem ciekaw czy ta plyta byla z materialem HD czy bylo to zwykle DVD tylko ze skalowane do formatu 1080i (bo jesli tak to wygladalo to zadziwiajaco dobrze :!:

Pozdrawiam
 

HSV

New member
Ja również spotkałem w/w DVD i obrazik był całkiem całkiem lecz już kiedyś zadałem pytanie na temat tego DVD jak również paru innych i nie otrzymałem na tym forum odpowiedzi.
Może ktoś oceni tą Toshibę sd350 jak również inne tańsze DVD które posiadają złącza HDMI.


SAMSUNG Odwarzacz DVD/DivX/SACD High Definition DVD-HD950

Odtwarzacz DVD DVD-HD950 akceptuje formaty DVD-video, DVD-audio, SACD, DivX, DVD-R/+RW/+R/-RW, SVCD, VCD, Picture CD, JPEG CD, CD...
677 PLN 06/01/2006

TOSHIBA Odtwarzacz DVD/DivX High Definition SD-350

SD-350 Toshiba reprezentuje zalety i jakość formatu DivX !
Posiada tryb Progressive Scan, SD-350 dostarczy znakomitej jakości obrazu,...
378 PLN DOSTĘPNY

SIGMATEK Odtwarzacz DVD/DivX High Definition XMB-510

Odtwarzacz DVD XMB-510 łączy moc odtwarzacza DVD z oryginalnym designem, można zainstalować przy ścianie, przy ekranie plazmowym lub...
392 PLN DOSTĘPNY

LG Odtwarzacz DVD/DivX High Definition DVX9900H

Odtwarzacz DVD DVX9900H posiada wyjscie HDMi, jakosc High definition, funkcje Upscaler i Progressive Scan.
Do DVD(NTSC), DVD(PAL),...
389 PLN DOSTĘPNY

SAMSUNG Odtwarzacz DVD/DivX High Definition DVD-HD850

Oto odtwarzacz DVD/DivX DVD-HD850 !
Posiada odkodowanie formatu DivX, DVD-HD850 to znakomita jakość Progressive Scan poprzez...
471 PLN DOSTĘPNY
 

patefkrak

New member
Mnie również teraz szczególnie interesuje temat DVD. W/w DVD mają interesujące ceny i niektóre prezentują się całkiem OK.

Czytam forum i z niego mogę wywnioskować (jak jestem w błędzie to proszę o poprawę), ale w/w sprzęty będą czytać tylko oryginalne filmy HD.
Natomiast, aby można rozkoszować się oglądaniem filmów nagrywanych z komputera na płyty DVD Divx HD potrzebny jest DVD z górnej półki cenowej np. min któryś z dwóch bokserów słynnej walki - Buffalo kontra Snazio, lub wielce rozreklamowany – ciągle nieobecny – ukryty za podwójną gardą KISS 600.

Przynajmniej tak mi się wydaje. Teraz pytanie, w co zainwestować kasę, aby móc rozkoszować się HD za rozsądne pieniądze przynajmniej na parę wiosen?

Pozdrawiam
 

Jussi

New member
Bez reklam
Re: KAPITALNA LISTA OFICJALNYCH KLIPÓW HD !!! EXTRA

Bylem w sklepie i pan powiedzial ze to zwykle DVD jest odtwarzane, czyli musze powiedziec ze wyglada to bardzo ladnie. Niestety nie wiedzial jak wyglada sprawa z Divxami HD ale zapewne ta toshibka nie odtwarza ich. No wlasnie, w takim razie co oznacza "odtwarzacz DVD High Definition" ? Skoro nie odtwarza .tsow .avikow itp to co odtwarza w HD bo niestety tego nie wiem?
 

HSV

New member
Jeszcze jedna prośba - jaki odtwarzacz DVD do 1 tyś. jest wart zastanowienia i dlaczego ?
Jestem szczęśliwym !!! posiadaczem TV LCD Sharp p50 z wyjściem HDMI więc może powinienem zainwestować w DVD z hdmi ?

A może jest jakieś fajne całe kino domowe z hdmi takie do 1,8 tyś.



Pozdrawiam
 

ela

New member
Czy posiada ktoś TOSHIBE Odtwarzacz DVD/DivX High Definition SD-350 i mógłby się podzielić obserwacjami na temat tego modelu ?
 
Do góry