Jakie DVD do filmow HDTV ,divx......???

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
korzystam z Buffalo i jest znakomity. Dzięki współpracy jest też co oglądać. Dzięki największym pasjonatom w Polsce / z całą pewnością /
Moje uznanie dla zbieraczy .
Jakość jest porażająca.
pozdrawiam
 

dvd-r

New member
goombi napisał:
Kiki a co powiesz na Kissa Dp-600 ,dorasta on do piet Buffalo?

Kissa nikt jeszcze nie widział działającego. A czekanie na jego premierę porównywalne jest do czekania na misję na marsa.

Takie daty znałem do tej pory:
- połowa października Veracomp wprowadza nowy produkt DP-600
- potem było, że to początek listopada, potem połowa listopada
- ostatnia informacja była, że pierwszy tydzień grudnia
- dziś wiem, że w tym tygodniu na pewno nie i że "ma być w grudniu"

w życiu nie widziałem, żeby coś w takich bólach wchodziło - ale czekam i męczę się na PCcie

Artur

506XDE+26R51
 

Trypilis

New member
Wg mnie bedzie dwoch grac pierwsze skrzypce

DP 600 i Snazio. W DP 600 wiemy ze bedą napisy np. TXT do filmów DivX HD, a Snazio robi to wlaśnie (Tami, sprzedawca mi napisal ze wyslal do Snazio pliki TXT i MPL2 aby dodali do nowego FW)
 

pmcomp

New member
Trypilis napisał:
W DP 600 wiemy ze bedą napisy np. TXT do filmów DivX HD

W KISSie to po pierwsze NIC NIE WIEMY bo KISSa świat nie widział a obiecanki cacanki to my już znamy. Każdy tego typu player obiecywał zawsze na początku więcej niż umie. Dotyczy to i Snazio i Buffalo, patrz moje porównanie: http://hdtv.com.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=1619.

Trypilis napisał:
Snazio robi to wlaśnie (Tami, sprzedawca mi napisal ze wyslal do Snazio pliki TXT i MPL2 aby dodali do nowego FW)

A co wy sie tak uparliście na te napisy w txt?
A srt złe?
A konwersja txt>srt zajmuje za 2 sek.

Chyba, ze ma odtwarzać napisy z polskimi ogonami to wtedy chylę czoła.

Pozdrawiam
 

sergio213

New member
Ja polecam Avela

http://shop.iodata.com/shopping/products.php?cat=HNP&sc=AVEL&pId=AVLP2/DVDLA

ktory rowniez sprzedawany jest przez JVC jako SRDVD-100U

http://pro.jvc.com/prof/Attributes/press_res.jsp?tree=&model_id=MDL101546&itempath=&feature_id=08

Mam go od roku bez zadnych problemow odtwarza MPEG-2TS, DivXHD, XivD HD i WMV9 HD(tu tylko audio analogowo no i bez DRM). Jest on tez najtanszy w tej grupie sprzetowej (249$) i tylko musisz kogos miec w stanach, bo z tego co wiem oni do Europy nie wysylaja.
 

pmcomp

New member
dodaj do listy Avel link player2 japonskiej firmy IO-DATA

DivX HD (jak rozumiem z odmianą XviD).

A co z WMV HD i MPEG-2?

Pozdrawiam
 

Jussi

New member
Bez reklam
Odtwarzacz DVD Toshiba SD-350E - pytanie?

dvd-r.pl napisał:
goombi napisał:
Kiki a co powiesz na Kissa Dp-600 ,dorasta on do piet Buffalo?

Kissa nikt jeszcze nie widział działającego. A czekanie na jego premierę porównywalne jest do czekania na misję na marsa.

Takie daty znałem do tej pory:
- połowa października Veracomp wprowadza nowy produkt DP-600
- potem było, że to początek listopada, potem połowa listopada
- ostatnia informacja była, że pierwszy tydzień grudnia
- dziś wiem, że w tym tygodniu na pewno nie i że "ma być w grudniu"

w życiu nie widziałem, żeby coś w takich bólach wchodziło - ale czekam i męczę się na PCcie

Artur

506XDE+26R51

A ja widzialem... Duke Nukem Forever :D i do tej pory go nikt nie widzial... oby tak nie bylo z KISSem :D
 

sergio213

New member
Philips 37pf9830 - Gdzie kupic?

glownie na materialach HDTV, ale pamietam ze kiedys przez pomylke zrobilem plyte dvd tylko z ifo i vob file i ALP2(Avel Link Player2) to tez odtwarzal.
Odtwarza rowniez XivD HD z kodekiem QPEL natomiast nie odtwarza GMC.
Z kodekow WMV nie rusza 7 i 8 tylko 9 a dzwiek jesli jest zapisany w PRO to tylko odtwarza po laczu analogowym.

Jesli macie w stanach rodzine lub przyjaciela to teraz jest okazja kupic ALP2 za jedynie 199$ po naprawach servisowane w fabryce IO-Data oczywiscie z pelna 12 miesieczna gwarancja
 
Do góry