Telewizor 29 cali do 1800 zł - POMOCY !!!

Asia

New member
Witam wszystkich !
Na początku muszę zaznaczy, że ze mnie baba, ale nie taka znowu naiwna (i nie blondyna). Proszę życzliwych o pomoc w wyborze telewizorka 29 cali najlepiej do 1800 zł, bo z kaską krucho. Nie chcę też kupić jakiegoś g..., które zaraz się rozwali. :cry: Bardzo mi się podoba Samsung Slim Fit CW-29Z306V. Nie znalazłam jednak nigdzie konkretnych opinii co do tego wynalazku. Może ktoś z WAS ma takie pudełko? A co powiecie na LG RZ 29 FE 34RB ? Chciałabym, żeby były dwa eurozłącza bo mamy DVD i dekoder do Canal +. Do tej pory mieliśmy jedno wejście i trzeba było przekładać kable :shock: Kiepska sprawa. Może ktoś ma jakąś ciekawą sugestię ??? Proszę o podpowiedź, komentarz co do tych tv lub propozycje wyboru alternatywnego sprzętu.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi, za które z góry serdeczne DZIĘKI :)
 

Asia

New member
Bez przesady. Co można się spodziewać po tv w tej cenie ? Kolejny mebel ? Potrzebuje coś bardziej funkcjonalnego no i wygląd też się liczy. Nie lubię brzydkich rzeczy :? Cały czas chodzi mi po głowie ten Samsung, ale trochę się obawiam, że za ładny aby był dobry. Tym bardziej za tą cenę ( w internecie chodzi już za 1699 zł). Proszę o kolejne porady :-(
 

smiglostopy

New member
mam go od ponad miesiaca (troche inne oznaczenie modelu, ale w gruncie rzeczy ten sam). jestem bardzo zadowolony. opinie sa jednak rozne. poszukaj na tym forum. bylo duzo napisane...
tymczasem
 
Do góry