SAMSUNG LE27T51B

MARTYN

New member
Cześć. Noszę się z zamiarem kupna SAMSUNGA LE27T51B,
ale chciałbym poznać Waszą opinie o tym modelu.
Ma mi służyć głównie do oglądania Cyfrowego Polsatu i DVD
z odległości ok. 3 m. Jeszcze raz proszę o pomoc czy jest to trafny wybór.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
27 Samsung T 51 - to najsłabszy produkt tego koncernu.
Przy dobrym sygnale i odpowiedniej odległości cieszy się uznanim użytkoników. Coraz więcej osób decyduje się na taki wybór.
Ale niezbędna jest własna akceptacja. Znakomicie spełniają swoją rolę w zakładach pracy.
Ale tam są elementem obowiązkowym . U nas produktem z wyboru i wiele lat oczekiwanym.
Dobrze trzeba się przygotowac na taki zakup. To nie to samo co zakup starego CRT.
NIE KUPUJ CENY !!
Wybieraj tylko wtedy gdy akcpujesz jakośc obrazu.
pozdrawiam
 

MARTYN

New member
Dzięki za podpowiedż.Ale właśnie od wczoraj jestem posiadaczem LG 26LX1R .Szczerze mówiąc zasugerowałem się parametrami tego tv, ale również opiniami z forum.Moje pierwsze wrażenie jest jak najbardziej pozytywne. Zero snużenia ,zero szumów i czerń również jak najbardziej w porządku.Choć muszę przyznać ,iż nie jestem fachowcem w tym temacie. Ale wedlug mojego skromnego zdania ten typ jest wart uwagi i polecenia.Pozdrawiam. :lol:
 

murdock

Banned
MARTYN napisał:
Dzięki za podpowiedż.Ale właśnie od wczoraj jestem posiadaczem LG 26LX1R .Szczerze mówiąc zasugerowałem się parametrami tego tv, ale również opiniami z forum.Moje pierwsze wrażenie jest jak najbardziej pozytywne. Zero snużenia ,zero szumów i czerń również jak najbardziej w porządku.Choć muszę przyznać ,iż nie jestem fachowcem w tym temacie. Ale wedlug mojego skromnego zdania ten typ jest wart uwagi i polecenia.Pozdrawiam. :lol:
Napisz coś więcej. Sam planuję kupno tego tv. Jaki typ połaczenia (component, RGB ?), jaki obraz z kablówki, jakie kąty widzenia, itp.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
zależy co porównujesz , w jakiej cenie, i z czym ?
Obraz z kablówki - płynny, możesz sprawdzić jeszcze LX2
pozdrawiam
 

MARTYN

New member
Softcam Auto Updater

Hey. Tak jak pisałem mam ten sprzęt tj,LG26LX1R od paru dni .
Co do odbioru z kablowki niestety nie jestem w stanie nic powiedzieć bo jej nie mam.Ja odbieram Cyfrowy Polsat i nie mam najmniejszych problemow z jakością.Podłączony jest przez
SCARDA.CO do DVD również nie mam zastrzezeń,też przez SCARDA.
Jedyny mankament który zauważyłem to kąt oglądania.W parametrach podają 178 stopni,a rzeczywistości jest mniej.Z dużego kąta widać niebieską poświatę,ale im mniejszy kąt problem znika.Ogólnie jestem zadowolony i naprawdę można się nim pocieszyć.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
rzeczywiście kąty LG i w LX 1 i w LX 2 - fatalne.
Jedynie LP1 - trzyma sie dobrze.
Ale duża różnica jest tż w jakości czerni . Najlepiej czerń wyświetla Panasonic i JVC. Najsłabiej Philips i LG.
Dwa kroki w bok i wpada niebieski.
Wyposażenie w LG za to - super.
pozdrawiam
 

murdock

Banned
kiki napisał:
witam
rzeczywiście kąty LG i w LX 1 i w LX 2 - fatalne.
Jedynie LP1 - trzyma sie dobrze.
Ale duża różnica jest tż w jakości czerni . Najlepiej czerń wyświetla Panasonic i JVC. Najsłabiej Philips i LG.
Dwa kroki w bok i wpada niebieski.
Wyposażenie w LG za to - super.
pozdrawiam
To teraz mnie zmartwiłeś z tymi kątami. Czyli Samsung R51B jest lepszą alternatywą?Czy ma też w wyposażeniu kabel DVI.
I czy ten niebieski w LG bardzo razi? Oglądałbym maxymalnie tv pod kątem 120 stopni.
 
Do góry