Jaki odbiornik satelitarny Cyfra+ z HDMI?

jurasek99

New member
Nowa gener LOEWE z tunerem MPEG-4

Czy istnieje, a jesli tak to jaki model odbiornika satelitarnego umozliwiajacego odbior Cyfry+ (czyli posiada odpowiedni czytnik karty) i jest wyposazony w zlacze HDMI albo w gorszym wypadku DVI, a jesli jeszcze bylby kompatybilny z programami HDTV z Astry to juz wypas:)) ?
 

hawk70

New member
Dopisuje się do tego pytania. Sam byłbym bardzo zainteresowany taką informacją. Złącze mogłoby być nawet component (HDMI mam już zajęte na DVD ;-))
 

Antoś

New member
jezeli ma miec zlacze component to samung a200 lub a300
o dostepnych w tej chwili tunerach mogacych wspolpracowac z karta do cyfry + a posiadajacych zlacze hdmi nie slyszalem
 

Piopio

New member
najnowsze tunery do hdtv
np. humax 1000
za 3-6 miesiace będzie wysyp tunerów HDTV - każdy będzie miał HDMI.
ceny będą jeszcze wysokie. Za rok-dwa spadną do przyzwoitych poziomów.
 

hawk70

New member
Nigdzie nie znalazłem nic na temat Samsunga a200 ani a300?. Ja z chęcią bym zakupił najtańszy i najbardziej badziewiasty dekoder aby miał złącze HDMI lub Component a nie scart-a. Chcę najtaniej gdyż pewnie za rok i tak kupię nowy odbierający HDTV (jak już będzie co odbierać ;-)) i zapewne kosztujący wtedy połowę tego co teraz.
 

hawk70

New member
Z dokładnością do tego, że kosztuje 600 PLN plus moduł do czytania karty C+ 200-300 i robi się porządny koszt. Chyba lepiej Ferdek za 300 bez dodatkowych kosztów (jedyna wada to brak wyświetlacza).
 
Do góry