37" lcd czy plazma

jax

New member
MPEG-4 na 100% w DVB-T w PL

Witam wszystkich
Od kilku tygodni zastanawiam się nad zakupem 37 cali, prosze o podpowiedz co bedzie lepszym zakupem, plazma czy lcd ? Wybrałem: panasonic 37PV500 i jvc 37S60 ?
TV bedzie sluzyl do ogladania kablowki aster/canal+, dvd oraz pc. Odleglosc 3,5m.

Ceny ostatnio mocno lecą w dół. Niestety nie mogę doczekac sie na pokaz w domu i inne porady, wiec moze na www? W MM ogladalem oba modele w HD i zwyklym dvd, tylko co wybrac plazme czy lcd?

pzdr
Karol
 

monsudo

New member
Druk wprost z telewizora

widzę że niestety nikt nie ustosunkował się do Twojego zapytania...no coż sam mam ten sam problem z wyborem tego JVC albo plazmy ale JVC 35B50...

Niektórzy krytykują 37S60 jako sprzętdo oglądania tv...już sam nie wiem...

A może podjąłeś jakąś decyzję już w swojej sprawie ????
 

awujotka

New member
Bez reklam
Prawdę powiedziawszy nie wiem w jakim przedziale cenowym chcesz się obróci, ale od tygodnia mam w domu tv lcd Philips 37PF9830. Sygnał dostarczany jest własnie z kablówki Aster i ... rewelka. Sama jestem zdziwiona jakością odbioru, bo na poprzednim telewizorze różnie na różnych programach bywało. Odbiór DVD powala na kolana. Ja swój kupiłam przez net, cena o 5 tys. niższa niż MM i EW. Gorąco polecam ten model, wiem wiem, sama go mam, to nie mogę ganic :) Ale naprawdę do jakości obrazu przyczepic się nie można. A Ambilight ... cóż dużo by pisac, to trzeba zobaczyc! Pozdrawiam, życzę udanego zakupu!!!
 

jlesien

New member
Philips 37PF9830 czy Samsung LE40M61B , do cyfry+ i dvd

W takiej sytuacji zdecydowanie polecałbym plazmę PIONEERa PDP-436FDE, która kosztuje aktualnie około 11,7 tys. zł. Jeśli natomiast jest to zbyt wysoka cena, warto zwrócić uwagę na nowe HITACHI wysokorozdzielczościowe kosztujące poniżej 10 tys. Zapraszam na nasz portal.
Zdecydowanie polecam plazmę ze względu na znacznie lepsze radzenie sobie z sygnałem ze zwykłaej telewizji. POnadto kwestia odcieni szarości, ilości wyświetlanych kolorów przemawia za zakupem plazmy
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
witam,

Aujotka ma rację. 37PF9830 powala na kolana. I niech sobie malkontenci piszą o słabszej czerni i "wpadaniu w niebieski".
Ja wiem jedno... nie ma to jak zimowym wieczorkiem oglądnąć filmik
z ambilightem w ciepłym domku.
Wrażenia zwracają nadpłatę w stosunku do Samsungów.
Telewizorek - bajka !

Awujotka - witamy w klubie !

------------------------------------
37PF9830
 

dolf

New member
hey.
Ja mam PHILIPSA 42PF7420 LCD - cyfra chodzi na 4+,dvd na 5,ale
jak podłączyłem kompa i włączyłem film hd (z internetu) to.....
chłopie żyleta ......aż mi się zcinał (amd2500+)

pokazał swoje pazury!!!!!!
 

irzi

Member
awujotka napisał:
Prawdę powiedziawszy nie wiem w jakim przedziale cenowym chcesz się obróci, ale od tygodnia mam w domu tv lcd Philips 37PF9830. Sygnał dostarczany jest własnie z kablówki Aster i ... rewelka. Sama jestem zdziwiona jakością odbioru, bo na poprzednim telewizorze różnie na różnych programach bywało. Odbiór DVD powala na kolana. Ja swój kupiłam przez net, cena o 5 tys. niższa niż MM i EW. Gorąco polecam ten model, wiem wiem, sama go mam, to nie mogę ganic :) Ale naprawdę do jakości obrazu przyczepic się nie można. A Ambilight ... cóż dużo by pisac, to trzeba zobaczyc! Pozdrawiam, życzę udanego zakupu!!!
No właśnie - gdzie kupiłaś przez internet tego Philipsa tańszego aż o 5tys zł ? Nie ukrywam - jestem zainteresowany ! :!:
 

awujotka

New member
Bez reklam
Witajcie, dzieki za miłe przywitanie :) Ja za swój tv dałam 12.200, więc jest różnica w stosunku do cen sklepowych (MM i EW - tam kosztuje 17-18.000). Nie wiem, czy na forum mozna bez posądzenia o kryptoreklamę podawac adresy. Jeśli tak, nie ma problemu napewno dam namiary. Teraz moge powiedziec, że w większości sklepów internetowych ten model chodzi po 13.100-13.900 i sa trudności z zakupem, bo zaczął się run na ten model. Jak ja kupowałam to akurat były bez problemu 32-calowe.
 

janunio

New member
Bez reklam
[1] Ostrożnie z pozycją kolanową.

[2] W interesie ogółu i idei HD jest podawanie gdzie można kupić w atrakcyjnej cenie produkt.
Napisz proszę o źródle zakupu Twojego Phil-a.

Zawsze się cieszę gdy 1920 x 1080 wygrywa.
To także gwóźdz do trumny wszelkich plazm.

Od zawsze pisałem o wyższości tego formatu nad niezrozumiałym kompletnie rozwiązaniem 768 linii.
 

awujotka

New member
Bez reklam
Odpowiedź w sprawie miejsca zakupu: kupiłam swój przez Allegro (ale jak już pisałam z odbiorem osobistym) u sprzedawcy o nicku "avpartner". Mówił mi, że już rusza jego sklep internetowy (www.avpartner.pl). Telewizor jest przywieziony z Niemiec, ma papiery (oryginał zakupu) i gwarancję honorowaną przez Philips Polska (sprawdzałam przed zakupem). Jest dostępny również w sklepach internetowych: www.maximedia.pl (13.100); www.hoopla.pl (tam było najtaniej ze sklepów internetowych - 13.000). Model 32-calowy kosztował w Avpartner 9500.
Co do kolan, mam nadzieję, że sobie nie odgniotę :D Pozdrawiam
 
Do góry