Nowe Samsungi w Saturnie

janunio

New member
Bez reklam
Re: pixmania

Dwa modele nieobecne na stronach www producenta (są na niemieckiej wersji):

32M61 - 32"
46R51 - 46"

Szkoda, że na nich tylko analog / DVD
 

janunio

New member
Bez reklam
Nowy teścik

To taki trochę tajemniczy model ten 32M61.
Napisz coś o nim.
Oznaczenie wskazuje na podobieństwo do słynnego 40M61.
Ale nikt nie opisał co nowego w serii M61.
 

szarp

New member
Wszystko ma jak 40m61 ... matryca,pilot,instrukcja ... tylko rozmiar inny. Philips 9830 32 i 37" różnią się matrycą i elektroniką zaś Samsung m61 wg specyfikacji nie. 40" nie widziałem ale 32" robi wrażenie. Kablówka na tym telewizorze to dla mnie bajka. Nigdy nie spodziewałem się że to tak może wyglądać. Oglądam też divx'y z Manty i również mi się podobają. Po teletubisiach nie widać kompresji. Jestem bardzo zadowolony. W najbliższym czasie testy w podłączeniu do kompa.
 

TOmeKK

New member
W niemieckim katalogu jest od zawsze. Taka sama matryca co w 40M61 ( tak jest w danych technicznych ). Ludzie co szukają tego rozmiaru, czekali na niego długo, nawet na tym forum.

Obraz w 40 jest super, myślę, że w 32 też, napiszcie.

W Saturnie byłem 2 dni temu, stoi w bocznej alejce (na kartonach!!!!) i podłączone ma coś - co jest tragediąąąąąąą!!!!!! a nie obrazem.

Kosztuje właśnie chyba 8 koła.

Pozdr.
 

Arius

New member
Witam,
do mnie dotarł w piatek po długich oczekiwaniach. Obraz z anteny taki sobie (TV1, TV2) lepiej TVN i Polsat, natomiast DVD miodzio (ale mam kabelki do wymiany takze potem mam nadzieje bedzie jeszcze lepiej)...Podlaczylem tez do notebooka - obraz extra na 1360x768, tak przynajmniej mi sie wydaje . Tyle na razie z wrazen. Pozdro :)
 
Do góry