Jakie LCD 32" do PC?

Fox1970

New member
Witam szacownych użytkowników tego forum. Staję przed dylematem co kupić do 6,5kPL spośród TV 32" aby być zadowolonym w 100%. TV ma mi służyć do odbioru Cyfry+ /80%/, kablówki, DVD i obsługi PC /Filmy, internet oraz gry/ oraz w przyszłości sygnału HDTV /planuję nabyć tuner HDTV/ z odległości ok. 3m. Chciałbym puszczać po złączu HDMI sygnał z mojego Radeona 9700Pro Saphire AIW, tak aby móc oglądać obraz w natywnej rozdzielczości TV, tzn. 1360x768. Czytałem, że do tego celu JVC się nie nadaje, choć bardzo mi się podobaja / C50 nie ma HDMI a S60 nie współpracuje z ATI/ Mam w związku z tym kilka pytań. Po pierwsze, chciałbym aby państwo wypowiedzieli się w tej kwestii o modelach

1. Panasonic lx 500
2. SONY KLV V32A10E

Który spoiśród nich bardziej odpowiadałby moim potrzebom. Proszę o rzeczowe wypowiedzi. Dziękuję
 

braavoo

New member
Co do przekreslania jvc to mysle, zeby podchodzić do tego ostrożnie. Ja rowniez mam w swoim komputerku Radka 9800 ATI i zaczalem szukac na swiecie i w Polsce sposobu rozwiązania tego problemu. Jestem na dobrej drodze :).Dzisiaj, jak mi czas pozwoli sprawdze mozliwosc ustawienia rozdzielczosci 1360x768. Dla Nvidii juz to rozwiazali brytyjczycy :)). Jak zadziala to opisze sposob.


Jesli trzeba bedzie to skieruje zapytanie do producenta. Mam nadzieje, ze wielu uzytkownikow komputerkow bylaby zadowolona mozliwoscia wykorzystania tego modelu podlaczonego pod komputer. Dla mnie jest to jak narazie super sprzet. Po odpaleniu HDTV po zwyklym D-SUB w rozdzielczosci 1024x768 obraz rewelka. Dopiero zaczyna byc widac czemu takie sa ceny tych LCD.
Moze producent pokusi sie o update firmware z wyeliminowaniem tego problemu. Osoba z serwisu JVC (bardzo mila) powiedziala, ze jest to mozliwe i wykonalne ale...
 
Do góry