Co najlepiej kupić-proszę o poradę?

KIRAB

New member
Witam. Mam Pioneera 436xde i nagrywarkę tez Pioneer 530, prosze o porade jaki sprzet do tego dokupić do odbioru cyfry + i ewentualnie hdtv.
Ja wiem , że juz zostało dużo napisane na forum o tym, ale mimo wszystko proszę o konkrety. Czy do cyfry+ kupić tuner np. Samsung A200 C ( z wyjściem komponent) i osobny tuner do hdtv (jaki?), czy poprostu lepiej dwa w jednym (cyfra+ i hdtv) i ...właśnie co?
Jakie jest lepsze rozwiązanie, co proponujecie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
propunuję jednak quality tv- cena 599 powoduje,że jest najlepszą ofertą nawet gdyby nie odbierał HDTV.
Ma również niewątpliwą zaletę HDTV gra już dziś.
Są też tunery quality z dwoma slotami - ale cena 3599 zł.
pozdrawiam
 

sewan

New member
Czy aby na pewno w Quali da się oglądać Cyfrę?

Tam jest Irdeto, a Cyfra wymaga Seca2....

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na ten temat?
 

pmcomp

New member
Re: Jaki tv kupić za 10000-12000?

Witam,

poczekać i kupić tuner HDTV obsługujący H.264, koniecznie ze slotami CI. Potem jakiś odpowiedni moduł CI i w to karta syfry.
Czekać długo nie będzie trzeba, pojawią się na przełowmie listopada i grudnia. No i powinny mieć wyjście HDMI/DVi.

A najlepiej poczekać na jakiegoś Dreamboxa HDTV opartego na Linuksie, powinny być pod koniec roku. Oczywiście też z H.264.

Pamiętaj, że w dzisiejszych świecidełkach (TV) nie ma zbyt dużo wejść HDMI/DVi i to niedługo będzie ograniczeniem, a przełączniki są dość drogie, poza tym to znowu dodatkowe pudełko.

Pozdrawiam
 
Do góry