Telewizor LCD do gier, który polecacie??

umazaki

New member
Chodzi o to żęby było 720p, brak smużeń i brak problemów ze szczegółami. Do tego najlepiej do 5k. Nie mam pojecia która marke wybrać , pisałem posta o samsungu, ale moż jednak inna firma lepsza, z góry dzięki za jakies info.
 

bolo1lolo

New member
jezeli moge sie wtracic ;)
mam zamiar zainwestowac w konsole Xbox360, oprucz grania telewizor bedzie mi jeszcze sluzyl do ogladania filmow DVD/HD-DVD, moze jakas Cyfra+ czy cos...

mysle o czyms wiekszym niz 32"

(qrcze prawdopodobnie odpowiedzia na moj dylemat bedzie BenQ DV3750, o ile jakosc obrazu bedzie na odpowiednio wysokim poziomie, co jeszcze oprucz niego jest ciekawego na rynku??)

przedzial cenowy, hmm... do 8.000

pozdrawiam!
 

umazaki

New member
Będzie to xbox 360, jeśli o to chodzi:D Przkątna, najlepiej 28 bo mam mały pokój, ale jeśli będzie coś na prawde super, to ostatecznie 32.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
umazaki - w jakiej klasie cenowej ?
26 gd7 Sharpa? 26 M61 Samsung? 26 s 60 JVC ?
WYdaje się,że będą najlepsze na rynku .
Ty podaj zakres cen , a my sprawdzimy je przy grach .

bolo1lolo - sugeruję poczekać - w przyszłym tygodniu mamy sprawdzian tych ekranów Benq. Może będą rewelacją.
ale też podaj zakres cenowy.

Wejdą 37 Gd 7 -ale to znacznie wyższa kasa.
W Twoim budżecie mieszczą się tylko 37 P 50 , 37 ga 6, 37 JVC s 60 .
pozdrawiam
 

Okrutny

New member
porownanie

a co sadzicie o lcd do xboxa 360 - samsung LE32R51B i LE32R31S ?? ktorych z nich bardziej nadawal by sie do xboxa ?? roznica w cenie miedzy nimi jest spora a czy w jakosc obrazu tez? warto doplacic do wyzszego modelu?
 

Kakasz

New member
wecej opini, wiecej faktow prosze, prosze,prosze.

Widzialem oba na kablowce.
Roznica miedzy R51 a R31 jest spora - R31 odbiera wyraznie slabiej! Byz moze przy podlaczeniu do konsoli bedzie ok ale glowy nie dam...
Microsoft do X'a 360 zaleca serie R51B i skoro wszedzie prezentuje gierki na tych TV to napewno nie bedzie pozniej zadnych niespodzianek :)
 

Okrutny

New member
kurcze na serio jest az taka roznica?:( mialem wogole kupic jeszcze wersje starsza bez hdmi pozniej wkoncu powiedzialem ze doloze te kilkaset zloty do r31 a teraz piszesz ze to sie raczej nie oplaci... :/ hmmm.. kurcze w avansie r31 kosztuje 4700zl a r51 juz 5700... troche roznica jest:/ a niestety moge kupic tylko na raty. na allegro widzialem r51 za 4999zl to by byla dobra cena na system ratalny:) a moze staniej ten sprzet niedlugo:p
 

Kakasz

New member
Najlepiej dokladnie sam porownaj!
Ja tez kupowalem na raty i tez mialem z tym problem - wybralem 26R51 cali niz 32R31(byl niewiele drozszy ale jakosc obrazu zdecydowala)
 

Okrutny

New member
a może wiecie cos (widzieliscie) o SAMSUNG 32 LE32R41B moge go miec w podobnej cenie co R31 a z tego co widze to parametry ma wwszystkie takie same jak R51! jest jakas roznica miedzy SAMSUNG 32 LE32R41B a R51? wiem ze obudowa jest inna ale czy jestes jeszcze jakas inna roznica?? jak mialbym wybierac miedzy 32 calowym R31 a 26 calowym R51 to tez raczej wybiore 26 skoro taka jest roznica w obrazie... tylko co z tym modelem R41:) pozdrawiam serdecznie !!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Już opisywaliśmy wrażenia .
32 R 51- ma większą płyność niż 32 R41 . ma widoczne bardziej smużenie na ekranie / mniejszy czas reakcji/ ale z kabla
32 R 31- kosztuje już poniżej 4600 zł - jak działa z gier sprawdzimy jutro.
pozdrawiam
 
Do góry