LCD Sharp

chmurek

New member
Wracam z ArtDomu w Lodzi. Maja Sharpy GA5, GA6, z serii P50 i GD7.
Mnie interesuje model 32". Najlepiej rysuje GD7 (8999); porownanie mozna okreslic tak jak bysmy porownywali dwie generacje. Na pozostalych obraz rozmyty, nieostry a na GD7 szczegolowosc powala.
Nie wiem czy to wazne ale w opisie reklamowym na TV dla GD7 jest opis HD Ready i HDMI a na serii P50 tylko HDMI.
Moze jest to wskazowka dotyczaca gotowosci odbioru TV HD
 

gen0typ

New member
Re: SAMSUNG SLIM WS-32Z308P

chmurek napisał:
Wracam z ArtDomu w Lodzi. Maja Sharpy GA5, GA6, z serii P50 i GD7. [...] Na pozostalych obraz rozmyty, nieostry a na GD7 szczegolowosc powala.

To samo źródło obrazu?

Nie wiem czy to wazne ale w opisie reklamowym na TV dla GD7 jest opis HD Ready i HDMI a na serii P50 tylko HDMI. Moze jest to wskazowka dotyczaca gotowosci odbioru TV HD

AFAIK p50 wyświetla 720p i 1080i. Mam ten lcd podłączony do dvd philipsa DVP9000s który podbija mi obraz na 720p. Obraz na p50 jest świetny . :D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
GD7 - to nowa genaracja 32" /8499 zł/
dobrze wyposażony ale też w innej klasie cenwej
To jakby porównywać małego fiata z Hondą Accord

26 GD 7 - jeszcze nie dostepne w Polsce
dam znać - jak wejdą
Cenę i tak dostaniesz extra .
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
wracając do tytułu. Sharp - wprowadz na nsz rynek
37 gd7 - 11999
45 Sharp /full HD/ GD 1 - 24500
extra ceny -
extra jakość
pozdrawiam
 

castor

New member
witam
to i ja dołącze sie do pytań o sharpa a chodzi o model 26'' GA6E czy jest dostępny i jaka byłaby jego cena w Polsce bo w Niemczech 977 euro
Sharp Aquos LC-26 GA6E LCD-TV silber
65cm, 1366x768, 800:1, 450cd/m², 16:9,
VGA, HDMI, HD-Ready

, i jeszcze jedno na stronie też jest taki model

Sharp Aquos LC-26 BV6E LCD-TV schwarz
65cm, 1366x768, 800:1, 450cd/m², 16:9,
VGA, HDMI, HD-Ready za 933 euro czy jest to nowszy model od GA6E ?

http://www2.computeruniverse.net/default.asp

a może zrobić jakieś podfora odnośnie poszczególnych marek TV LCD gdzie mogliby się wymieniać doświadczeniami obecni i przyszli nabywcy danej marki. Pozdrawiam
 

Gatekeeper

New member
castor,

też się własnie głowię nad tym modelem (LC-26 BV6E). Nie jestem pewien, ale to jest chyba GA6E tylko z jakimiś bajerami, jak np. przetwornik 1-bitowy

Ja czekam na 26" Sharp GD7, albo JVC M60


pozdro
 
Do góry