Sharp z serii P50

chmurek

New member
HDTV - problemy i przemyślenia itp.

Wczoraj widziałem w Artdomie w Łodzi LCD Sharpa z serii P50 od 26" do 37".. Do porównaia były modele Sony, Samsung, JVC oraz Sharp GA7. Sygnał był z anteny wiec po wcz. Zacząłem powoli przymierzać sie do modelu 32" ale wczorajsza wizyta trochę mnie roczarowała. Obraz mało konrastowy i grał można powiedzieć gorzej od innych. A na takim sygnale powinnien być bardzo dobry (taką opinię wyrażano na forum). Pytanie o ustawienie parametrów obrazu dla Sharpa i pozostałych LCD skwitowano że są to ustawienia fabryczne i żaden nie jest "podciągnięty". Wybiorę się drugi raz i może sprzedający będzie bardziej chętny to zmian w parametrach obrazu.
 

Gatekeeper

New member
chmurek,

piszesz że do porównania był Sharp GA7 ? Czy to jest GD7, tylko bez tunera cyfrowego, czy może się mylę ?

Jak w twoim odczuciu wypadł ten GA7 ?
Ile cali i po ile był ?

pozdro
 

chmurek

New member
To był chyba GA7 (jak sie pomyliłem to sprawdze podczas nastepnej wizyty). Na wyświetlanym sygnale był zdecydowanie lepszy pod względem kontrastu i barw. Cena 8999 za 32" ale przy gotowce za 32" P50 dawali 300 PLN upustu(SIC!!!) (wyjsciowa 5999 - w sieci okolo 5300)
 

Gatekeeper

New member
Panasonic sc-ht 870es lub sc-ht 885 - najlepszy wybor?

dzięki chmurek,

jak będziesz mógł to sprawdz bo mnie to intryguje. Brzmi jak GD7, ale bez tunera cyfrowego , tylko że nigdzie o nim nie słyszałem.

Ja osobiście grzeje się na 26" Sharp GD7, tylko czekam jeszcze na jakieś testy, ewentualnie opinie
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Sharpy serii GD 7 już w sprzedaży.
Ceny też w stosunku do konkurencji - bardzo dobre.
Jutro rozpoczniemy dokładne testy tej serii
oraz serii GA 6.
pozdrawiam
 
Do góry