Przejściówka DVI na dwa

andsie

New member
Witam!
Poszukuję przejściówki DVI na dwa wejścia DVI lub DVI i HDMI. Posiadam telewizor LCD Philipsa 37” z jednym, wejściem DVI, Korzystam z komputera z wyjściem DVI i odtwarzacz Panasonika S97 z wyjście HDMI, Aby korzystać z jednego albo drugiego urządzenia zmuszony jestem za każdym razem „ nurkować” pod telewizor i przełączać przewody, Jest to utrudnienie ponieważ telewizor stoi na stoliku a nie wisi na ścianie. Może ktoś ma inny pomysł, aby rozwiązać mój problem. Z góry dziękuje za pomoc.

PS. Jestem pod wrażeniem jakości obrazu HD. W komputerze ma zainstalowana kartę SkyStar 2 .
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Potrzebny ci koncentrator DVI, jak wpiszesz dvi hub lub dvi switcher to napewno znajdziesz coś takiego. W polsce mało jest tego typu urządzeń, a w ogóle to są drogie jak ... bardzo drogie.

Jak ktoś ma namiar na switcher'a w rozsądnej cenie to też jestem zainteresowany.
 

pmcomp

New member
Cinemateq robi 4 wejścia - 1 wyjście w standardzie HDMI albo DVi.
Kosztuje na eBay.de gdzieć koło 250-300 EUR.

I trzeba będzie kupić bo z 2 na 1 to zaraz będzie za mało w cenie różnica niewielka.

Pozdrawiam
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Tego gefena też znalazłem i miałem o nim pisać ale mnie ubiegłeś :p


P.S. używajcie opcji edytuj plz :roll: bo się śmietnik robi a regulamin forum już w krótce :twisted:
 
Do góry