Pytanie o SHARP-a?

suchy13

New member
Panowie mam pytanie odnosnie roznic jakie posiadaja modele sharpa?Ktory z nich optymalnie jest najlepszy?
LC-32D5U ,LC-32GA5U,LC-G5C32U.
 

funatic

New member
wszystkie te modele maja 1 główną cechę - są przeznaczone na rynek amerykański. Skup sie raczej na modelach, które zamiast "U" mają "E".

GD - modele sa wyposażone w tuner cyfrowy.

Pozdrawiam

funatic
 

suchy13

New member
Mam taka swiadomosc ze sa to modele na rynek amerykanski.
Wlasnie tam mieszkam. Chodzi mi o konkretna podpowiedz w wyborze , a takze pokazanie roznic jakie modele Sharpa maja.
Moze wskazecie jakiegos innego producenta na rynku amerykanskim ktory jest lepszy od sharpa ??
 

funatic

New member
samsung PS42P4

do kolegi suchego...

bez obrazy... wiesz gdybyś może na ikonce miał jakieś pióro zatknięte może bym skumał, że jesteś zza wielkiej wody ;).

A tak poważniej mówiąc widziałem bardzo dobre recenzje Mitsubishi. Co do sharp'a nie wiem czy sie nie myle, ale D ma chyba tuner analogowy, więc chyba jednak GD...

Anyway zamów sobie pokaz z udziałem wszystkich bohaterów i weź jeszcze Mitsubishi... just 4 peace of mind...

Pozdrawiam

funatic
 

wozim

New member
Kalibracja isf w 436 i 506 Pioneer

Poszukuję strony z solidnymi specyfikacjami technicznymi Sharpów. Znalazłem garść informacji na www.sharp.co.uk, ale te są cokolwiek lakoniczne
Lub przynajmniej informacji
cz poza przekątną ekranu i ceną pomiędzy 32GD7 a 26GD7 są jakieś różnice?
czy dobrze rozumiem GD7 = GA6E - tuner DVB-T?
 

JAREK

New member
suchy13 napisał:
Panowie mam pytanie odnosnie roznic jakie posiadaja modele sharpa?Ktory z nich optymalnie jest najlepszy?
LC-32D5U ,LC-32GA5U,LC-G5C32U.
Szanowny kolego, po dzisiejszym dniu latania po stronach internetowych dot.m-ki Sharp dochodzę do wniosku, że żaden z wymienionych modeli nie jest dobry. 21 października w Japonii, a prawdopodobnie po dwóch miesiącach w Polsce /info od Sharp Polska/
będziemy mieli do czynienia z generacją nowych LCD tzw.G2. Na naszej stronie była już o nich informacja. Jest co prawda drobna
nieścisłość w kwestii czasu reakcji matrycy - jedne źródła podają 4 ms,
a inne 6 ms - ale przy pozostałych parametrach to pikuś.
POZDRWIAM JAREK
 
Do góry