SHARP LC 37P50 - okazja, ale ...

rafaello

New member
Namiar na Kikiego

Cena okazyjna: 7800 na Camcoo ... Ale szkoda, że rodzielczość tylko 960 x 540 :(


tak czy inaczej już coś większego i tańszego ....

pzdr
 

gen0typ

New member
Jakie LCD lub PLAZMA za 8000 zł

Wszystko zależy, do czego potrzebujesz tej rozdzielczości. Jesli nadal na tym tv chcesz oglądać SD TV, (kablówka, satelita) to jest to całkiem niezłe rozwiązanie. A z 720p i 1080i jeśli radzi sobie tak jak model 32`, to mogę tylko polecić.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
37 pa 50 kosztuje 7499 - pisałem kilka razy
spisuje się wspaniale i z Palu i z NTSC. Kto była na targach ten widział.
W testach dokopuje konkurencji .
w Palu pixel idzie w pixel a w NTSC / HDTV/ kompensacja proporcjonalna jest lepsza niż procentowa.
Kompensacja proporcjonalna powiększ lub zmniejsza nalu obraz w duży zachowujac pełne proporcje i kolorystykę.
Przy kompensacji procentowej coś jest eliminowane.
32 P 50 - lepiej chodzi zdecydowanie od seri R 31 oraz również lepiej do R51 . Być może seria M51 M61 będzie lepsza od tego modelu.
Problemem jest niewyobrażalne zapotrzebowanie na te produkty w Polsce. Postaja dlugie kilkunastodniowe braki.
pozdrawiam
Krzysztof
 

tuptus55

New member
No i znalazłem

Czy ktoś z szanownych forumowiczów korzysta z SHARP LC-37P50E podłączonego do komputera? Jak to działa? Jak sobie to podłączył (componet, HDMI-DVI)? Jak wyglądają filmy HDTV odtwarzane z komputera? Najchętniej to bym podjechał gdzieś ze swoim komputerem i sam zobaczył ale do Olsztyna z Wrocławia to kawał drogi.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
We Wrocławiu bedzie jeden z punktow - gdzie bedzisz mogł porownac wybrane modele wg swoich potrzeb
Dam znac- rozmowy w toku
zalezy jakie masz złącza - filmy chodza wspaniale
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
37 P 50 Sharp . Chodzi extra. Z konfrontacji wychodzi zwycięski.
Możesz kupowac . Dziś kilka dodatkowych opinii Użytkowników
- same pochlebne.
Jedyny konkurent JVC 37 " S 60 . Tyle ,że znacznie droższy .
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sharpa nie wiem. Zapytam - daj znac rano.
JVC - nigdzie .Dopiero w poniedziałek pierwsza dostawa .
Bardzo małe ilości.
pozdrawiam
 
Do góry