LOEWE A32 HD DVB-T

GR

New member
HDTV w necie

Witam wszytkich forumowiczów!

Od jakiegoś czasu zaglądam na waszą stronkę i widzę, że mogę tu liczyć na rzetelną informację, więc postanowiłem się zalogować i zadać wam kilka konkretnych pytań.

W niedługim okresie czasu zamierzam zakupić TV LCD, mam na to trochę pieniędzy i chciałbym być przez jakiś czas zadowolony ze swojego sprzętu. Ponieważ kwestie estetyczne są dla mnie dosyć ważne zastanawiam się nad kupnem telewizora LOEWE A32 HD DVB-T, który kosztuje 12 500pln dodatkowo znalazłem ofertę w której dostanę do tego TV nagrywarkę DVD CENTROS 1102 wartą około 2400pln gratis. Zastanawiam się również nad zakupem głośników Tremo, ale to poboczny temat.

Zdecydowałem się na ten sprzęt po części dzięki wam, chciałbym się tylko upewnić czy mój tok myślenia jest logiczy.
Z waszych wypowiedzi na temat TV LCD wywnioskowałem, że najlepsze matryce LCD produkuje SHARP, który dostarcza je firmie LOEWE, która z kolei ma o wiele lepszą elektronikę od Sharpa, co daje nam dosyć dobre zestawienie :) Moje pytania są takie:
1. Czy ten tok rozumowania jest prawidłowy?
2. Czy za taką cenę (12 500pln) mogę kupić coś lepszego?
3. Jakie inne firmy polecilibyście przy zakupie sprzętu wysokiej
klasy, które stawiają na DESIGN (oprócz B&O bo jeszcze jest poza moim zasięgiem:) )
4. Przed dokonaniem zakupu jednym z najważniejszych pytań jest rodzaj sygnału, czy w związku z tym, z zakupem muszę się wstrzymać do czasu oddania mojego nowego mieszkania, ponieważ w tej chwili nie wiem nic na ten temat bo budowa jest w trakcie?

Liczę na waszą pomoc (szczególnie ze strony starych wyjadaczy) i z góry dziękuję za wasze odpowiedzi.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Twój tryb rozumowania jest jak najbardziej prawidłowy.
Loewe to napewno zdecydowana czołówka jakości - w LCD również.
To jedyna firma która traktuje swojego klienta wyjątkowo. Design firmy znacznie wyróżnia ją ze wszystkich masowych produktów
Sprawdź zdjęcia z Wystawy IFA w Berlinie.
Komplet który wybrałeś - jest extra.
Jeśli w mieszkaniu znasz odległość od planowanego ekranu i sygnał jaki bedzie to możesz dokonać zakupu już dziś. Ale w Twoim wypadku czas gra na Twoją korzyść . Wróć z pytaniem jak bedziesz bliższy zakupu czyli po remoncie.
Będą też nowe modele Loewe.
O ceny tych produktów pytaj na infolinii
pozdrawiam
 
Do góry