EISA : Samsung LE40M61B Europejski LCD sezonu 05-06

janunio

New member
Bez reklam
http://www.samsung.com/pl/products/television/tfttv/le40m61b.asp

Nowy telewizor LCD Samsung o przekątnej ekranu 40” to kwintesencja telewizora z płaskim ekranem. Opatentowana przez Samsung technologia Super-PVA, umożliwia uzyskanie niezwykle szerokiego kąta widzenia (178°) znacznie przekraczającego tradycyjne ograniczenia właściwe dla tego typu konstrukcji. Technologia S-PVA (charakteryzująca się sterowaniem każdego piksela z dwóch elementów) ma istotny wpływ na zmniejszenie czasu reakcji (8 ms) oraz uzyskanie najwyższego osiągalnego obecnie poziomu kontrastu w telewizorach (5000:1).
Elegancję i minimalistyczne wzornictwo ultra-cienkiego modelu podkreśla błyszcząca czarna ramka otaczająca ekran o proporcjach 16:9 (uzyskujący ostrość obrazu w rozdzielczości 1366x768 pikseli). Subtelnego stylu nie zakłócają głośniki, ukryte w dolnej części obudowy. Wyposażenie w wejścia HDMI i Component sprawia, że ten telewizor LCD jednoznacznie spełnia wymagania HD Ready.
 

janunio

New member
Bez reklam
nowe 3 pozycje

Włąśnie wraca z Saturna (Warszawa Arkadia).
Jak zwykle miła niespodzianka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jest i działa. I to jak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Żródło to niestety DVD SAMSUNG HD945 upscalujący do 720p materiał to DVD Samsung demo (rybki)
Ma 40", 8 ms, dynamiczna stopa kontrastu na niespotykanym poziomie 5000:1. Po raz pierwszy u Samsunga znakomity designe. Pdf na stronach producenta.
ŻADNYCH SZUMÓW. Jestem powalony jego jakością.

Wszystko co stoi obok to druga liga.

Nawet 40" serii 51.
Cena sugerowana przez SAMSUNG to 14 999 pln bardzo atrakcyjna jak na 40" w top klasie.
Pewnie Kiki da jeszcze niżej.
Można w Saturnie wziąc na atrakcyjny kredyt na 20 rat "0" procent i ikosztów.
Jeszcze żaden ekran nie zrobił jeszcze na mnie takiego wrażenia.
BRAWO SAMSUNG !
Lada dzień wersja
 

janunio

New member
Bez reklam
kupuj 32 " SAMSUNG seria 61

Tej oferty nie ma jeszcze nawet SAMSUNG USA !
Czekam na relację PMCOMP z Berlina ( 2 - 5 wrzesień ).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jestem z uznaniem. Postaram się zobaczyc
Samsung ostro atakuje rynek . Ale Sharp też . Szkoda ,że niedocenia rynku polskiego.
Pozdrawiam
 

wlodek1956

New member
sklep z filmami HD w Nowym Yorku

Witam mieszkam we Wrocławiu i nie mam możliwości ocenić nowej 40 proszę zobaczcie jak chodzi na sygnale analogowym (antena, kabel) jest to mój faworyt do planowanego na pażdziernik zakupu.
Dzięki za info. pozdro wlodek.
 

janunio

New member
Bez reklam
samsung...

kiki napisał:
Jestem z uznaniem. Postaram się zobaczyc
Samsung ostro atakuje rynek . Ale Sharp też . Szkoda ,że niedocenia rynku polskiego.
Pozdrawiam
Byłem kiedyś świadkiem kłótni przedstawiciela Sharpa ze sprzedawcą w Saturnie. cyt.: " dlaczego nasze produkty nie są exponowane na pierwszym planie i dlaczego nie wymienia Pan Sharpa na początku prezentowania oferty itd. itd. ....."

Podobno na kilkugodzinnym szkoleniu Sharp przygotował dla słuchaczy po szklance wody ( i to niegazowanej).
Może tu gdzieś jest źródło problemu ?
 

janunio

New member
Bez reklam
Namawiam na Arkadię w W-wa.
powody:
[1] ogromna ekspozycja w Saturnie
[2] Vobis ma też ofertę
[3] EuroAGD postawiło właśnie na telewizory i mają zupełnie nową wystawę
A ludzie uwielbiają porównywa.
Ulokowanie się tam w tym towarzystwie z lepszą cenową ofertą to jakby złapac Pana Boga za nogi.
A jest tam rotacja sprzedawców.
ps. Saysonic jest na nowym Mieście - blisko ale to inna już strefa lokalna.

Napisz KIKI jakie wieści od centralli SAMSUNG bo prowadzą dziwną politykę. Często są śladowe ilości niektórych modeli a późnie brak oferty.
Wykorzystaj, że na www pokazują zaniżoną ceną na 40" a to ich zobowiązuje formalnie.
 

janunio

New member
Bez reklam
W Saturnie jest 16 999 zł. Ale skoro na stronach producenta jest 14 999 zł co oznacza, że dealerzy kupują jeszcze taniej ( np. KIKI).
Pamiętaj, że SATURN oferuje go za 20 rat bez kosztów i wszelkich prowizji. Po prostu cena na 20 części. Z czegoś muszą zapłaci koszt kredytu.
Myśle, że można go dosta za 13 999 zł. A to jest cena super za ten ekran.

Reszta to druga liga.
 

rudolf

Member
Na holenderskich www można znaleźć sugerowaną cenę 3499Euro
Janunio- czy widziałeś ten lcd z sygnałem pal - jaka jest Twoja opinia
 

janunio

New member
Bez reklam
Nie widziałem PAL ale to inne zagadnienie.
Juz pisałem, że mój CRT LOEWE CALIDA 29" 4:3 długo nie będzie do dogonienia dla LCD. Kineskop dedykowany PAL. W LCD zawsze następuje upscaling do 768 linii i powstaje masa problemów z jakościa tego procwsu zwłaszcza w przypadku słabego sygnału analogowego.
Są dwa rozwiązania typu "mniejsze zło":

[1] zmnieszyc ostrośc - bardzo dobry rezultat; polecam

[2] TV SAT i cyfrowe źródła znacznie łatwiej i w rezultacie lepiej się upscalują.

Na moim LCD 46" 1080 linii oraz fatalnej ASTERCITY należy ogląda z 12 metrów aby nie dostac szału z wylewem krwi do mózgu.
Ale Polsat/Polsat2/TV4 z FTA Hotbird to już zupełnie inna rozmowa.
 

wlodek1956

New member
Witam po urlopie i mam pytanie do kolegi który zapowiadał przetestowanie samsunga nagrodzonego tv roku gdzie ten teścik??
co prawda w wideomixie jest recenzja ale nic na temat jakości na sygnale analogowym , co z jvc 37 ?
Pozdrawiam wlodek.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
czekam na dostawę - trudno dostepny.
Liczę że bedzie zatykał dech w piersiach./Samsung 40 M 61/
JVC 37 S 60 - niestety również trudno dostepny.
Popyt znacznie przewyższa podaż.
Testy niedługo dostępne w necie.
pozdrawiam
 
Do góry