Przejściówka HDMI

valdi65

New member
Witam
Poszukuję przejściówki pozwalającej podłączyć odtwarzacz DVD(wyjście DVI) z TV(wejście HDMI).Proszę o namiary sklepów internetowych gdzie mógł bym zakupić wyżej podaną przejściówke. :) Z góry dziękuję VALDI 65.
 

pmcomp

New member
samsung ws-32z306v

A po co Ci przejściówka?
Lepiej sobie kup kabel DVi-HDMI, cenowo wyjdzie na to samo.

Gdzie?
A klepnij w guglu DVi HDMI cable to Ci wyleci pewnie z 1000 propozycji.
Jak chcesz możesz dokonać zakupu organoleptycznego w Media Markt.

Pozdrawiam
 

valdi65

New member
Dzięki za rade :) ale problem dalej pozostaje nie rozwiązany znalazłem kabel DVI/HDMI długości 5 i 10m(cena nie do zakceptowania bardzo drogi).Nie zgadzam się z tym co piszesz że przejóściówka jest w porównywalnej cenie co kabel(5m-502 zł).
Pozdrawiam VALDI 65.
Do postu zamieszczam linka http://www.monstercable.com/productPage.asp?pin=2377 tego właśnie potrzebuje czy można to dostać w kraju.
 

pmcomp

New member
Hej,

masz rację. Niestety nie napisałeś w pierwszym poście jakiej długości kabel masz zamiar uzywać. Ja "myślę" o kablach o długościach 2-3 m. Pierwszy cyfrowy DVi-HDMI 1,5m kupiłem w Media Markt za 90,- zł. Jakieś lepsze VIVANCO. Potem 2m na eBayu, Monstera za ok 240,- zł. I tego używam do dzisiaj. Jeżeli potrzebujesz dłuższy odcinek 5-10m i DVi-DVi już masz to z pewnością z ekonomicznego punku widzenia lepiej jest kupić przejściówkę. W Polsce takich nie widziałem. Na amerykańskim eBayu bez liku, wpisz tam DVi HDMI i same wyskoczą. Koszt z tego co pamietam ok. 10 USD plus drugie tyle przesyłka listem do Polski.

Pozdrawiam
 

kobayashi

New member
Posiadam dwa niepotrzebne mi kabelki HDMI, nóweczki prosto z Anglii:
- DVI TO HDMI 3 metry,
- HDMI TO HDMI 5 metrów.
Kabelki mają wtyczki MOLEX i są wykonane w technologii bezołowiowej (tak pisze producent...).
Chętnie odsprzedam jeśli komuś się przydadzą. Pierwszy za stówke a drugi kabelek za 120 złociszy.


kobayashi@plusnet.pl
 
Do góry