Pioneer PDP-436XDE

rastus

New member
SAMSUNG WS-32Z306V

Wlasnie znajomy przyslal mi link do strony gdzie mozna juz zamowic "PRE ORDER" PIONEERA :) - dostawa we wrzesniu
I teraz tak jesli tam sprzecik ten koztuje 2500 funciakow z Vatem to wychodzi 15 kola (VAT 17,5%) - mozna zwrocic VAT ok 2 kola wiec za 13 mozna juz go miec

ciekaw jestem jakie ceny beda u nas


rasta
 

pmcomp

New member
Pierwszy dzień emisji HD-5

blackninja napisał:
Pewnie lepiej poczekać zaraz powinny byc w Polsce. Pamiętaj że tamta jest bez gwarancji!

A niby dlaczego jest bez gwarancji?
I Polska i UK są w Unii i obowiązuje nas takie samo prawo gwarancyjne: 24 miesiące odpowiedzialności sprzedawcy lub producenta.

Należy tylko pamietać o tym, że gwarancja może będzie musiała być realizowana TAM, czyli wtedy dochodzą koszta transportu.

A one wcale nie są zabójcze. Ostatnio właśnie do UK wysyłałem do naprawy klocek AV, ważył 10 kg i za drogowy transport z ubezpieczeniem, Master Linkiem, zapłaciłem ok 80,- zł brutto. Odliczyłem VAT i podatek, wyszło ok. 50,- zł. Plus drugie tyle w drugą stronę.

No plazma jest cięższa.

A może nasz gdański dystrybutor Pineera się poczuwa i naprawia w Polsce? Nie wiem.

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Niestety nie
www.dsv.com.pl
otwórz na plazmy przeczytaj uwagę.
Niestety nie.
Plazmy Pioneera nie zaoszczędzisz zbyt wiele.
A jeśli coś .............. to duzo stracisz.
Poczekaj na nowe ceny . Zobaczymy
pozdrawiam
 

tymek_s

New member
Czy warto jescze kupić PIONEER PDP-436XDE
Co sądzicie o kupnie takiego śmiganego Pionka (zakładając że przejdzie testy i spełni oczekiwania) w cenie ok 2K pln (z Niemnieckiego)?
Nie siedze w temacie współczesnych TV i chodzi mi o ocenę pod względem funkcjonalności i jakości sprzętu/obrazu w zestawieniu ten Pionek 43" A coś nowego w tym przedziale cenowym (2-3K PLN) raczej wyłącznie plazmatycznego.
Wątpliwości dotyczą nowego sprzętu, czy jakościowo da rade Pionkowi który był sprzetem górnolotnym i jeżeli nie będzie wyświechtany to zgaduje że w tej cenie nic mu nie podskoczy. Ale czy aby się nie mylę ?
Rozmiar i całą reszte co do parametrów adaptacji w domu mam przerobioną - jest OK.
Oglądanie u mnie to głównie analog,DVD + pojawiło się źródło Blue-ray. Za mało spedzamy czasu przed TV zeby inwestowac w coś nowego hiperwszystkomającego.

Dzieki za odpowiedź.
Pozdrawiam
 
Do góry