Sharp LC37P50E

zatra

New member
Witam
Ostatnio po przestudiowaniu grupy i przyzwoitych opiniach dosyć poważnie zainteresowałem się tym 37 calowym LCD. Plazmę odrzuciłem z powodu dużego zużycia energii el. Jednak po wejściu na stronę SHARP-a uzyskujemy bardzo enigmatyczne dane o tym tv. W opisie modelu 32'' pisze PC Input - Yes Via HDMI input w opisie 37'' pominięto to całkowicie. Jak to jest z współpracą LC37P50E z komputerem czy jest możliwa i przy jakich rozdzielczościach.
Drugi dylemat dotyczy HDTV. Jaka będzie jakość obrazu przy rozdzielczości matrycy TFT 960x540 przy 37 calowym ekranie.
Proszę o jakiekolwiek wskazówki gdyż w Krakowie nigdzie nie znalazłem tego tv a i tak ocena w sklepie przy marnym sygnale nie ma sensu.
Pozdrawiam
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
:roll: Postaram się sprawdzic jak tam współpraca z kompem tego modelu, ale za dużo bym się nie spodziewał bo JVC i Sharp nastawione są na jak najlepszą jakośc TV.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Sharp 37 P 50 -mimo różnych obaw co do rozdzielczości matrycy, pokazuje klasę nie tylko w Palu - ze wzgledu na matryce Pal , ale również w HDTV. Chodzi extra.
W ocenach jakosci zostawił za sobą nawet znacznie droższe modele. Z HDMI - chodzi rewelacyjnie.
Oczywiście modele z wyższej klasy cenowej - chodzą lepiej ze wzgledu na możliwości , czasy reakcji . Ale w obrazach dynamicznych róznice są nieistotne.
Sharp 37 P 50 /7499/ stanowi bardzo dobra ofertę dla tych którzy przy małych środkach , dysponują dobrym sygnałem cyfrowym lub w Palu . Z odległości 2,5 - 3 metry bedą zadowoleni z nowego nabytku. Extra design , mały pobór mocy , made in Japan - to dodatkowe zalety.
Sharp prowadzi też od pewnego czasu politykę agresywną - więc jeszcze masz możliwość uczestnictwa w programie zakupów Sharpa.
Pozdrawiam
 
Do góry