Tuner Samsung DSB-A200C ???

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z moich informacji - nie bedzie chodził w Polsce. Dziś tylko Quality TV .
pozdrawiam
 

gen0typ

New member
Kiki pewnie chciał ująć dwie odpowiedzi w jednym zdaniu ;-)
Po pierwsze Samsung Polska nie oferuje tego sprzętu (ściągany jest przez importerów). Po drugie HDTV ten tuner nie dekoduje. Jest to standardowy tuner DVB-S z CI. Jedyna różnica a raczej ficzer którego nie znajdziesz w innych tunerach (z wyjątkiem QualiTV) to złącze komponentowe, idealne jeśli masz plazmę czy LCD. Co Cię interesuje, jeśli chodzi o ten tuner?
 

besson

New member
mnie interesuje czy będę miał lepszy obraz po komponencie. Obecnie mam Fergusona 7018 i kicha. TV Samsung Slim 308P.
 

gen0typ

New member
nv-gs 17 a nv-gs 35 - róznice w jakości filmów

Na moim Sharp P50 widzę różnicę.
A generalnie tuner wart jest polecenia. Co prawda nie znajdziesz softu edukacyjnego, ale jest bardzo przyjazny w użytkowaniu. 9 list 'ulubionych', kilkudniowe EPG i funkcje bardzo wygodnie rozłożone na pilocie sprawiają, że moja żona w jeden dzień opanowała docieranie do swoich ulubionych kanałów. Dobrze, że wybrane można blokowac kodem pin :lol: Aha, jeden ficzer wart zauważenia. O ile w samym P50 zmiana kanałów się ślimaczy, to w tunerze odbywa się błyskawicznie, nawet ze zmianą satelity po DiSeCq.
 

KIRAB

New member
Co najlepiej kupić-proszę o poradę?

witam. Napisz jakie moduły najlepiej współpracują z tym Samsungiem bo okazuje sie że np. z Reality cam 4 współpraca jest kiepska raczej.
I gdzie mozna kupic tego Samsunga. Dzięki.
 
Do góry