Testy: Jaki sprzęt przetestować?

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
32 cale i odleglosc 2 metry ??

Witam wszystkich :!:

Sądzę, że powoli zaczną się pojawiać testy sprzętów i tutaj jest pytanie do was drodzy użytkownicy :)


Czego recenzje, testy i jakie (jeśli macie jakieś specyficzne i będą one miarodajne) chcielibyście zobaczyć na łamach portalu?


Dołożę wszelkich starań aby testy były jak najbardziej rzetelne i obiektywne, zapewniam, że nie mam uprzedzeń do żadnej marki :) czy asortymentu. Także piszcie swoje propozycje a ja biegne szukać dostawców, którzy użyczą to co potrzebne :).



Pozdrawiam
 

pedro1

New member
Zdecydowanie popieram , właśnie tego mi brakowało na tym portalu.

Mam nadzieję , że testy będą rzetelne , i najlepiej ze zdięciami w praktyce i punktacją za ostrość , szumy itp ,
przykład takiej strony tu: http://www.dinside.no/php/art.php?id=218894
a moje propozycje to:

Panasonic TH-50PV500
Panasonic TH-42PV500
Panasonic TX-32LX500

JVC LT-37M60
JVC LT-37S60
JVC LT-32S60
JVC LT-32C50

to na dobry początek , mam nadzieję , że wymienione modele będą osiągalne nie licząc już dostępnego na naszym runku modelu JVC serii C i S

Pozdrawiam i czekam zniecierpliwiony na pierwsze recenzje , bo brak takich na polskich stronach.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
pilne - kamery
MZ C 500 JVC
GRDF 570 JVC
NV GS 400 Panasonic
NV GS 250 Panasonic
Sony 90
GR DX 27

pozdrowienia
 

Veto-ri

New member
Śledze uważnie :shock: od tygodni forum i poza oczywistymi modelami, których wciąz brakuje na naszym rynku jak Samsung LE 32M61B
i panasonic TX 32LX500itp.
brakuje mi opini o takim LCD jak

philips 32PF9830

osobiscie mam uraz do tej firmy ale nie rozumiem dlaczego ją tak czesto pomijamy, natomiast testujemy sony, która to firma jakby się wydawało, troszeczkę spóżniła się by wsiąć do expresu LCD.
 

BoDeX

New member
ar2 napisał:
A macie jakieś szczególne testy które chcielibyście zobaczyć :?:

Witam

Wystarczy spojrzeć na wątek BenQ , aby zrozumieć czego potrzeba ....

LCD 37" BenQ DV3750 !!! 1920x1080 za ok. 5 000 pln. (cena w niemczech ) http://www.net2com.de/product_info.php?products_id=2066 , ktoś na Allegro z okolic Wa-wy już tym handluje ( z kosmicznym zyskiem) , ale robi pokazy za 20 pln. - chętnie się dołożę !!!

No , to jest PILNA sprawa - to przełomowy model ( jakość - cena )


Pozdrawiam.
 

Lorkovsky

New member
Czy Video Component Oznacza że moge oglądać HDTV

Ja chciałbym zobaczyć wyniki testu DVD KISS DP-600 lub 608, ponoć najleprszy sprzęt
 
Re: no właśnie podłączam się do pytania

Temat Benq jest juz stary jak świat, ale niestety bardzo tajemniczy. Ok. miesiąc temu ktoś się przyznał, że kupił Benq i miał coś o nim napisać - jak do tej pory to cisza :!: Proponuję do testu tego Benq 37" lub jego starszego brata 46". Sam jestem zainteresowany zakupem LCD 37" (ale gdzieś za pół roku) i oczywiście za niewielkie pieniądze.
Pozdrawiam.
 

Lupus

New member
piotrh1975 napisał:
Temat Benq jest juz stary jak świat, ale niestety bardzo tajemniczy. Ok. miesiąc temu ktoś się przyznał, że kupił Benq i miał coś o nim napisać - jak do tej pory to cisza :!: Proponuję do testu tego Benq 37" lub jego starszego brata 46". Sam jestem zainteresowany zakupem LCD 37" (ale gdzieś za pół roku) i oczywiście za niewielkie pieniądze.
Pozdrawiam.
Użytkownik który kupił tego Benqa nabył go w okolicach 9 listopada i jak napisał termin dostawy wynosi do 6 tygodni. A więc pewnie jescze go nie ma. Myślę że gdyby już go dostał to nie omieszkał by się pochwalić :)
 

janunio

New member
Bez reklam
Sprawa Benqa dowodzi, że to jakaś lipa.
Myślę, że ten producent pochwalił się i przedwcześnie dał mozliwość dostaw.
Zaś późnie nie otrzymał od poddostawcy komponentów. Teraz leży i kwiczy.
To tak jak z DP-600.
Popkaz prasowy był w Warszawie 18 maja.
Do dziś nie ma gotowości do wejścia na rynek z tym produktem.
 
Do góry