LCD 32 SONY jaki?? czy jest coś lepszego??

Yaro

New member
Telewizory LCD

Witam!
Zastanawiam się nad zakupem jednego z LCD SONY - SONY KLV-L32M1, czy warto dołacić prawie drugie tyle i kupić SONY KLV-L32MRX1 ?? Czy może ktoś miał doczynienia z tymi modelami obecnie ceny Sony tak jak innych producentów "poszły" do dołu ....
Na szczęście dla klientów. :roll:
 

jlesien

New member
Proponuję zwrócić uwagę na SHARPA (tania wersja GA5 jest porównywalna z tańszą Sonką, natomiast GD1 jest lepiej wyposażone niż droższa Sonka oraz oferuje napewno nie gorszy obraz, szczególnie w trybie HD). Bardzo ciekawą propozycją jest LOEWE Xelos. Rewelacyjna elektronika, bardzo dobry panel Sharpa oraz jak na LOEWE teraz atrakcyjna cena oraz nagrywarka DVD gratis.
Musisz sam porównać, natomiast jeśli chcesz, to zapraszam do nas, postaramy się pomóc w wyborze.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Różni się możliwościami / karta pamieci ,Pip, design nowoczesny / Jeśli koniecznie ma być to Sony - radziłbym poczekać wyjdzie nowa generacja .
Ale pamiętając o matrycach montowanych w Sony .....
Rzeczywiście zwrociłbym uwagę na 32" innej firmy. Modele podane w innych wątkach .
Prestiż jeśli się kupuje to Loewe - te produkty kupują "smakosze" albo VIP-y. W Niemczech marka porównywana do Porshe - a to chyba wiele znaczy.Normalnie bardzo drogie odbiorniki - obecnie producent sonduje rynek.
No i NR 1 na rynku JVC - wspaniałe opracowanie .Extra tuner , cudowne kolory, DIST . Slowem trzeba zobaczyć samemu.
No i cena przystępna.
Sharp G 5 bym odpuścił ale D1 - jest ostro drogi.
pozdrawiam
 

jimthree

New member
Ja też chcę kupić sony przeglądałem wiele modeli i mi podoba się i odpowiada KLV V32A11, który dopiero wchodzi na polski rynek. Jest hd ready, 2 tunery, głośniki na dole (dla mnie ważne), wejścia hdmi, 3xscart , kompozyt, komponent, rozdzielczość 1366 x 768, i podoba się żonie ;)
cena na allegro 6500zł, może ten?
pozdr
 

ANDREW

New member
kiki napisał:
Ale pamiętając o matrycach montowanych w Sony .....

to znaczy??, chodzi o samsunga tak? rozumiem, ze jednak jest to zla, slaba, cienka itp matryca? to jak to jest raz samsung jako tv jest oki teraz w sony nie.
 
Do góry