Tv LCD Sharp 26

garkr

New member
Problem z obejrzeniem trailerów z tej strony

Słyszałem ,że LCD 26 Sharpa to dobry nabytek . Ponieważ ceny mocno spadły jestem zainteresowany jego zakupem. Zauważyłem też , że na tym forum są wyczerpujące odpowiedzi i na temat . Na innych gdy zadałem pytanie spotkałem się z samymi inwektywami. Że TV LCD to "gówno" a ja to burżuj. Bo normalni ludzie kupują telewizory CRT i na allegro.
Ja chcę kupić telewizor na fakturę , a tam nie mogłem uzyskać przy podobnej cenie - faktury. Znalazlem w extra cenie w sklepie ,ktory jest u Was reklamowany. Zdążyłem się dowiedzieć ,że u Was wszystko działa normalnie. Proszę jedynie o potwierdzenie słuszności mojego wyboru. Oglądam Cyfrę + , dvd i trochę TVP.
pozdrawiam
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Jeżeli możesz to przejdź się do jakiegoś sklepu i obejrzyj produkt, który Cię interesuje i zobacz go, tak jak każdy producent, zależy od modelu telewizora, ponieważ nie można się spodziewać takich samych możliwości po modelach podstawowych co po modelach topowych.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przy tej cenia nie ma konkurencji. Nowe rozwiązanie światła zastosowane przez Sharpa dają naturalny wygląd obrazu. Nie przejmuj się dziwnymi ludźmi w internecie. Oni sobie kompensują pewne braki i nie powodzenia chowając się jak tchórze za ekran monitora , nie mając oprócz bełkotu nic do powiedzenia.
TV 26 LCD SHarp w tej cenie to zdecydowanie najlepszy wybór .
pozdrawiam
 

pegaz

New member
Podczas rajdu po sklepach w Białymstoku widziałem super cenę w sklepie JVC Panasonic przy Zwycięstwa . Odbiór z HDTV - bajka , z dvd marzenie - ja szukam czegoś większego .Ale Sharp to cudenko szczegolnie w cenie , którą sprzedawca mi zaprezentował . Ciekawe ,ze nawet w internecie taniej nie ma a nie mowię już o innych zdziercach - chcą 2ooo,- więcej.
Tylko jakieś bezfirmowe są w takich cenach .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Akurat te LCD - to bardzo dobry wybor. Ostatnio na pokazach w Starych Jabłonkach / Hotel Anders/ ludzie zachwycali się ich odbiorem .A cena pozwoliła i nam się cieczyć ze sprzedaży. Telewizor ma specjalne opracowanie - dotyczy barwy światla dziennego. Dzięki czemu ma naturalne kolory. To extra wybór . Potwierdza się po ilości zadowolonych klientow.
 

garkr

New member
Premiere promuje HDTV (komentarz)

Jeszcze się nie zdecydowałem .Im wiecej chodzę tym mniej wiem. Jedno dobre ,że wszyscy zachwalają Sharpa. Ale może Samsung R51 ? Pomóżcie bo głupieję.
 

jlesien

New member
Zdecydowanie polecam SHARPA na tle konkurencji, szczególnie stosunek cena/jakość jest aktualnie bardzo atrakcyjny. Poza tym rewelacyjny panel oraz nowa elektronika, która także dobrze sprawdza się w przypadku odbioru programów nieznacznie gorszych jakościowo. Jeśli masz możliwość, zapraszam na prezentację do nas, ceny także mamy bardzo atrakcyjne !!!
 
Do góry