Rewolucja cenowa?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsung - kino czy warto?

Właśnie się rozpoczęła. Oto kilka przykladow
Pojawiło się w międzyczasie extra nowych cen.
TVLCD Sharp 32 " 9999 plus TV LCD Sharp 26" gratis /za 6999/
TV LCD Panasonic 32" 9999/w MM 13499/ plus kamera cyfrowa gratis /3000 zł/
TV LCD Sharp 26 " 6999 plus TV LCD Sharp 22" gratis /3999
Plazma Panasonic 42" PA 50- 9999 plus kamera cyfrowa gratis/ 3000/
TV LCD 26 Panasonic 6999/w MM 9999/ plus kamera cyfrowa gratis .

coś się dziej dobrego dla nas klientow
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wzrost zainteresowania HDTV

Wspaniałe ceny na plazmy i Lcd zapowiadają dże zmiany na całym rynku RTV. Idą dobre czasy na zakupy . Wspaniałe nowe technologie , cudowny obraz.
 

JAREK

New member
rozdzielczość w tv plazmowych

Może by tak coś bliższego. Przypomniały mi się
czasy PRL-u gdzie w TV wrzeszczeli "Ludzie jest
bardzo dobrze, a będzie jeszcze lepiej" - był koniec 1979r.
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wspaniała wiadomość

Plazma Panasonic 6699
LCD Sharpa 26 " 4400
TV TX 32 PX 10 2500

Sygnał HDTV
DVD VMVHD - sygnał

duży wybór płyt
 

max

New member
Jaką firmę polecacie ?

To ceny za sprzęt używany ?
Podaj jakiś namiar. Ale chodzi mi wyłącznie o sprzęt nowy.
 

os-kar

New member
Ranking telewizorów plazmowych i LCD

Witam,
gdzie można skorzystać z tej rewolucji cenowej? Interesują mnie tylko nowe sprzęty z gwarancją.
Pozdrawiam
Os-kar
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Witam od jutra rozpoczynamy promocję s Sharpem Polska , Panasonic Polska , JVC Polska oraz DSV /Pioneer i Loewe/ Sprzęt od 20 lat sprzedajemy wyłącznie nowy z gwarancją i instrukcja po polsku.
Kampania w Gazecie Wyborczej 12.05.2005 /Warmińsko- Mazurskie, Pomorskie , Podlaskie/ Wydanie papieskie ostatnia strona Dodatek lokalny.
Lub www.audiovideo.com.pl www.e-panasonic.pl
pozdrawiam
 
G

gracz

Guest
Chyba się jeszcze nie skonczyła bo ceny lecą na łeb na szyję . Trzeba dobrze patrzeć na ceny bo rzeczywiście można kupić w super cenach plazmy i LCD. Dzięki Kiki za podpowiedź - masze niezłe wejścia. Zaoszczędziłem jeden telewizor gratis / a chciałem być nie idiotą w MM/ . Dzięki dobrze dopytać się fachowców a nie pseudo MM.
Widziałem Twoje posty na www.swiatobrazu.pl , idg.pl - masz super notowania . Dobrze ,że jest ktoś taki.

pozdrawiam
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
trzeba śledzić rynek i wybierać te produkty które nas interesują, bo gdy będziemy patrzeć, że za 2 miesiące coś będzie 10 procent tańsze to nigdy nic nie kupimy bo wejdą nowe technologie i sytuacja będzie się powtarzać.
 

ketal

New member
Ceny podane przez KIKI są super takich nie znalazlem w necie. Ale ile mogę czekać na sprzęt ? jeszcze 10-czy 20 lat. Glupota . Chcę to kupuję . Tylko gdzie? TV LCD 32 - czytam u Was ,że JVC ale trochę drogi dla mnie. Może Panasonic nowy 32 ? Czy ktoś widzial jak dziala? Może ktoś porównywal ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nowe LCD Panasonica chodzą bardzo dobrze .Nawet cena jest super - 4999 , ale JVC - mistrzem jest i basta. Adres sklepu wyslałem Ci na maila.
Nowe ceny na LCD i Plazmy są naprawdę - super. Panasonic znów obniżył cenę na plazmę .
Sharp szaleje z cenami.
 

mucco

New member
Czy rewolucja jeszcze długo będzie trwać ? Ile jeszcze moga spaść ceny ? Widzę że co dziennie są inne. Czaję się jednak na LCD - za blisko mam do ekrau , a wyczytałem że przy słabszym sygnale - to 2 m.
 
Do góry