Sharp LCD i co dalej?

MRJ

New member
High Definition Wireless Media Player DVD

Witam.

Zaglądam czasami na Forum. Ciekawie.
Nie myslałem, że dopadnie mnie to tak szybko. Jestem zwolennikiem rozwiązań z wyższej półki - ot tak żeby nie było wątpliwości i żeby starczyło na dłużej. Wymieniam właśnie TV Toshiba 32PW36P (serwis nie może sobie poradzić z drobną usterką). Jak na razie wybór padł na Sharp'a LC32GD1E. Cena troche zabija, ale jak wieść gminna niesie - to najwyżej jak można z jakością obecnie. Co Waszym zdaniem powinieniem do tego dopstawić? Szukam tunera sat HD - i jakoś w Polsce nikt nie może mi go zaproponować, nawet Hollex , który podobno uchodzi za dobrego dostawcę.
A przy okazji - czy ktoś z was zna tego Sharp'a?
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
zależy jaki model i czego oczekujesz od tego odbiornika, wiele firm wprowadza nowe produkty.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sprawdziłem , poczekaj dwa trzy dni Sharp dziś zapowiedział zmianę ceny . Mamy inne Tv Sharp w sprzedaży - i jakość ich jest znacznie gorsza od konkurencji. Demonstrację robimy z sygnału HDTV . Więc sygnał jest extra. Zdecydowanie najlepiej wypada JVC i Loewe.
 

MRJ

New member
Pomieszanie z poplątaniem. Ale skoro mówisz że ceny spadną - czemu nie!
No właśnie dzisiaj oglądałem Loeve 32" za 9.999 i Sharpa LC - 32 za 10.000. Różnica bez porównania. Loeve szarpie sygnał, jest chropowaty, duszki wokół ruchomych elementów. Słabo. Co do jakości z zygnałem HD - to przyznam że jest o wiele lepiej, ale i tak obraz w Sharp'ie jest łagodniejszy, mnie poszrapany, stabilniejszy.
Co do Sharpa - jest taki wynalazek - 32" z symbolem 5 o ile pamietam. Rzeczywiście - masakra. Ja mówie o 32 GD1E lub 32 z sybolem 3.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Z tego co się orientuję mogą być problemy, o ile jest to amerykańskie pudełeczko. (nie dam głowy ale mają chyba inne częstotliwości). Na takie pytanie szybko powinni odpowiedzieć ludzie którzy znają temat DVB (wpisz DVB forum w googlach coś będzie polskiego napewno).


Pozdrawiam
 
G

gracz

Guest
Czy można już kupić. Napiszcie coś , bardzo mi poptrzebne.
pozdrawiam
 
Do góry