Kiedy w Polsce HDTV ?

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
stary będziesz mógł przeznaczyć na standardowa telewizję albo na śmietnik :twisted:
 

ketal

New member
Czytam na różnych forach o HDTV i głupieję. Będzie czy nie będzie ? Warto czy nie warto ? Jutro czy za pięć lat ? Brać LCD czy jeszcze stary poczciwy telewizor ?
Sąsiad kupił Sharpa. Chodzi super ale jak rozpoznać czy będzie odbierał HDTV ? Sąsiad nie wie o co go pytałem . Jest i tak szczęśliwy. Ale ja kupuję telewizor na klika lat i szlak by nie trafił jak bym zaoszczędził przyslowiowe 100 zł , a za trzy miesiące nie mogłbym korzystać z nowości . Hdtv - więc kiedy ?????
 

szmudi

New member
z takim mysleniem czlowieku
to swiat by jeszcze w lepiankach i stanil. jesli dla ciebei 100 to wydatek to HDTV w twoim domu szybko nie zawita :(. za droga bedzie. w polsce conajmniej za 5 lat. wszystko zalezy od ludzi od europy. czy zacznie interesowac sie ta dziedzina. i zaczna kupowac masowo ta telewizje.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz absolutną rację . Trzeba się cieszyć z życia dziś. HDTV już jest - przez tuner HDTV. Ci którzy go kupili są zachwyceni . Koncerty , transmisje sportowe, mecze , filmy przyrodnicze - rewelacja. Rozszerza się oferta - poczytać wystarczy w newsach ile rozgłośni i programów przygotowuje się do HDTV. Dodatkowo dźwięk - marzenie.
Ja już wybrałem i nie żaluję. Z czystym sumieniem polecam innym , a niedowiarków kieruję na pokazy / piątek , sobota , niedziela- Olsztyn Hala Urania - Międzynarodowy Turniej Tańca/ 10.-12.06.2005/ pozdrawiam
 
Do góry